Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiúra milyen ruhát...

1 éves kisfiúra milyen ruhát adjak télen?

Figyelt kérdés

Légyszives segítsetek... 1 éves lesz októberben a fiam, és fogalmam sincs mit adjak rá a télen...

Kisnadrágot harisnyával, meg vastag kabátot? Esetleg overált, de abból is melyiket vegyük? Aminek nincs talpa, vagy aminek van?

Jelenleg az ágy mellett kapaszkodva lépeget, nem tudom mikor indul el magától. Cipő kellhet a télre?

Ne haragudjatok, de annyira tanácstalan vagyok!!!

Ráadásul 80-as ruhákat vettem pár db-ot, olyan nagyok szegényre... :D

Ti hogy öltöztettétek a bébit? Az is írhat akinek nagyobb a gyereke...


2012. szept. 1. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én melegítő+vastagabb, bélelt kordnadrágot adtam rá, ha autóval mentünk pl, vásárolni, vagy az oviba a nagyért, szóval nem szabadtéri program..

Ha kint tartózkodtunk többet, akkor overál+alatta melegítő nadrág


A lábára mindenképpen kell majd valami, onnan könnyen fel lehet fázni.


Nálatok az lesz a baj, ha el is indul addigra, totál nem fog tudni menni csizmában, meg az overálban eleinte. ..

2012. szept. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én harisnyát ritkán adtam rá, itthon sincs rajta, 22 fokban szerintem nem kell a melegítő alá itthon harisnya. max. egy vastagabb zokni.

És ha valahová megérkezünk, is jobb, amikor leveszem róla, és nem harisnya van rajta, hanem egy kényelmes melegítő nadrág.:)

2012. szept. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak fokozatosan. Most adj rá egy hosszú nadrágot, és hosszú ujjú pulcsit, ha ilyen idő van, mint most. Érdemes beszerezni térdzoknit, mert ahogy ül a babakocsiban felcsúszik a nadrágja. Októberben már jöhet a vastagabb nadrág és egy kabát. Kendő a nyakba és sapka. Ha 5 fokhoz közelít a hőmérséklet már adj harisnyát a nadrág alá. Lehet kapni nagyon jó, bélelt nadrágokat is. Ha bejön a kemény tél, kell az anorák. Ha sima kabátot használsz állandóan ki fog tűrődni a dereka. Sál, meleg sapka, kesztyű. Bélelt cipő vagy csizma is kell, még akkor is, ha nem tanul meg járni, mert különben a talpáról felfázik.
2012. szept. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!