Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok segíteni, hogy most...

Tudnátok segíteni, hogy most akkor hogy lenne a legjobb az etetés? Többi lent.

Figyelt kérdés

Eddig úgy hamizott 8 hónapos babám, hogy 5-6 körül szopi

9-kor egy egész üveg gyümi

12- fél 1 fele fél üveg hami és szopi

3- fél 4 fele fél üveg uzsi és szopi

6-kor szopi

majd este fürdés után alvás előtt szopi ez kb 9 fele volt. Ezzel így nem is volt gond, csak az egyik ismerősömmel beszélgettünk és mondtam, neki hogy a babám keveset hízott erre ő kérdezte, hogy mennyit eszik. Én elmondtam neki amit Nektek is leírtam és ő azt mondta, hogy az kevés szerinte egész adagokat kapjon már mindenből. Hát én így is tettem hétfőtől egész adagokat kapott, de tegnap már mondtam a férjemnek, hogy szerintem sok neki, erre délután a babám is rábólintott, mert az egész uzsit visszahányta, ráadásul álmában kezdett hányni séta közben úgyhogy jól megijedtem. Szóval a kérdésem az lenne, hoyg most akkor hogy volna célszerű etetni, mert nagyon elbizonytalanodtam. Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat. Ja és a kevés hízásra annyit mondott a doktornő, hogy nagyon mozgékony úgyhogy nem csoda ha csak keveset hízik ne aggódjak ez miatt. Most a hétvégén kevesebb hamit fog kapni sűrűbben, hogy picit helyreálljon a pocija, de hétfőtöl nem tudom hogyan legyen tovább. :( Bocsika ha túl hosszúra sikeredett.


2012. szept. 1. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert nem egyszerre kellett volna hirtelen megemelni az adagjait, hanem max. hetente egyet.

Amúgy, hogy a babakocsiban egyszer visszaköszönt a kaja, az nem feltétlenül attól van, mert sok neki.

összeráztad a gyomrát, bent maradt egy büfi, stb...

Szóval egy hányásból még nem következtetnék arra, hogy sok neki. Ha megeszi boldogan, akkor nem sok.

2012. szept. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem hagyod a babádra?

Kínáld többször és ha megeszi akkor jó ha nem akkor nem kell erőltetni.

Ugyan nem írtad, hogy mennyit hízott a babád, de ha mozgékony és jó kedvű szerintem nem lehet éhes.

Én biztos a lányomra bíznám, hogy mennyit eszik. Én amit csinálok, ha reggelire nem akar enni akkor viszont tízóraira nincs nasi. Olyankor csak is kizárólag rendes ételt adok neki.

2012. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy próbáltam azt is, hogy rábízom, de nála ahányszor adsz neki annyiszor eszik, nem tudja mi az elég. Ezért is próbáltam valami féle rendszert bevezetni nála. Igen erre én is gondoltam, hogy túl gyorsan lett áttérve egész adagokra, csak mostmár nem tudom hogy legyen tovább. Arra gondoltam, hogy visszalépek egy lépést és kezdem előről... vagy nem tudom
2012. szept. 1. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális volt ahogy eddig etetted, hisz a szilárd után volt még szopi is. Nekem 10 hsan van hogy nem eszik meg egy üveg adagot. Attól is függ h mit evett, ha laktatóbbat akkor elég volt neki a fél üveg.
2012. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fürdés előtt próbálj neki adni tejpépet pluszba.

A rendszer jó, de ha egyszerre enne többet, adj nyugodtan.

De ésszel:)

2012. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!