Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Büdös pampers active baby...

Büdös pampers active baby pelenka? Ti is annak érzitek?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre,hogy a pelenka reggelre büdös. Pedig alig van benne pisi. Annyira büdös hogy a body és a nadrág is átveszi a szagot.

#büdös #Pampers active baby
2012. szept. 2. 00:06
1 2
 1/13 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%
jajj na vegre valaki!!! igen!:-):-) ha kibontom mogyoro,miutan egy csepp is megy bele, motorolaj szagu... legalabbis igy erzem!:-)
2012. szept. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
ez nem tűnt fel de akkor most megnézem... bár nekünk reggelre egy fél kiló pisi belekerül...
2012. szept. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
15 hónapos. Eddig nem éreztem,csak mostanában.
2012. szept. 2. 08:21
 4/13 anonim ***** válasza:
És nem a pisije büdös?
2012. szept. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem nem a pisi büdös,mert a pampers prémium care nem büdös reggelre
2012. szept. 2. 09:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve a liberóval voltam így, akkor váltottam pampersre. Fura.
2012. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jé, én mindkét babámnál ezt használom és még soha nem tapasztaltam. Lehet, hogy valami hibás széria került ki?
2012. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha pisi pisi szaga van, ha kakis kaka. Legalább is nekem. Tény, hogy jobban átengedi a szagokat, mint mondjuk a liberó vagy a pampers premium care, de annyival nem érnek ezek többet, mint amennyibe kerülnek.
2012. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Büdös is és marhára megdagad, akkor is ha alig pisilt bele. Első gyereknél szerettem a Pampers-t, most a másodiknál (egyben harmadiknál) már úgy utálom, hogy egyáltalán nem használom.
2012. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pont a napokban jutott eszembe nekem is.

19 hónaposan a lányom szoba tiszta lett nappalr,a ez lassan két hónapja, és nagyjából azóta érzem én is ezt. Megjegyeztem a férjemnek, hogy milyen érdekes,amióta csak alváshoz van pelus, sokkal büdibb a pisi,meg a kaka is.


De akkor rá kell jöjjek,hogy a pelenkával van a baj:(:(

2012. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!