Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Világosítsatok fel kérlek?!...

Világosítsatok fel kérlek?! Tgyás, gyed, gyes kérdés?

Figyelt kérdés
Jelenleg gyeden vagyok a 14 hónapos kislányommal. Azt tudom, h a gyed a gyermek max. 2 éves koráig jár, de a 2010. ápr. 30.-a után született gyermek után csak addig amíg a mama biztosított volt, nekem ez 17 hónap. ezek szerint 17 hónapos korától gyest fogok kapni. Na már most, jelenleg úgy néz ki jön a tesó, jövő év május eleje. A tgyás-t mikortól lehet igénybe venni? Jó lett volna ha már lejár a gyedem, onnatól, de gondolom ez lehetetlen, olvasgattam de már teljesen belegabalyodtam. Segítsen aki okosabb nálam, légyszi!! :-)
2012. szept. 2. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A tgyást a szülést megelőző 28. naptól lehet igénybe venni. Érdemes lenne táppénzre menned addig,jóval több lenne mint a gyes.
2012. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Atroposz ***** válasza:
Szia,ha nem vagy biztos benne inkàbb menj be a legközelebbi oep kirendeltséget.En is így csinàltam ne telefonon mert ùgy nem igazàn lehet.
2012. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előző válaszolóhoz. mindenképp személyesen kérdezd meg és előtte ird össze mit akarsz pontosan kérdezni, mert hajlamosak belezavarni annyira, hogy a végén azt sem tudod mire válaszolt éppen. én összeirtam mindent, de így is leizzadtam mire mindent megértett és én is.
2012. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!