Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lehetőség van még?

Milyen lehetőség van még?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos babám. Szeretném befejezni az iskolát de nem tudom kire bízni. Páromnak szülei már meghaltak az én szüleim nem vigyáznak. Bébiszitterre nincs pénzük. 20 ezre tudnék csak adni de szerintem ennyiért senki se vállalja el. Abba se halok bele ha nem kezdhetem el csak kíváncsi vagyok hogy tudtok-e valami megoldást.
2012. szept. 2. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kóka. És Budapestre kellene feljárnom suliba. Párom 18ra ér haza én meg talán 20ra.
2012. szept. 2. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:

B*sszus. Budapestre még betudtam volna menni és tudtam volna vigyázni a bébire. Nincs munkám jelenleg, szóval időm lett volna sok :(Ugyan tapasztalatom csak két unokaöcsiből származik, de imádom a babákat és örömmel tettem volna! :)


Valami barát vagy barátnak a barátja esetleg?

2012. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15re kell az iskolába érnem. Párom 17 kor végez. Anyumtól nincs annyira messze az iskola.
2012. szept. 2. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a gond csak a gyerekem apja 3 műszakban dolgozik, egyébként vigyázna rá szívesen. Én úgy "oldottam meg", hogy egyelőre nem megyek suliba. :S
2012. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érettségiről van szó?

Pont most olvastam a távoktatásról, mert engem is érdekelne. 8 hónapos a fiam. Téged nem érdekelne ilyen megoldás?

[link]

2012. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez már jobb egy fokkal, lehet a kérdezőnek be is válhat... Én gyulai vagyok... :S
2012. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!