Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtassatok meg, hogy nem...

Nyugtassatok meg, hogy nem csak az én gyerekem étvágya olyan változó, mint az időjárás.!?

Figyelt kérdés

15 hónapos.

Vannak napok, amikor csak feleannyit eszik, mint máskor.

Van, hogy egy ételről, amit előző héten jóízűen evett, legközelebb hallani sem akar...

Az új ízek felé viszont teljesen elutasító(akár édes, akár sós)

Néha nagyon el vagyok keseredve.

Amúgy jókedvű, kiegyensúlyozott gyerek. 78 cm magas, 10,5 kg.


2012. szept. 2. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
bar a lanyom meg csak 10 hos, de volt nap hogy fel barackot evett, semmi mast, meg reggel este szopizott, en mar nem idegeskedek rajta, mert csak meg feszultebb vagyok, es o meg kevesbe eszik
2012. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én 15 hósom is ilyen. Van hogy nagyon szépen, sokat eszik a egy nap, de van, hogy alig bírok belediktálni pár falatot. Az új ízekre viszont egészen jól reagál. Szerintem ez normális, hiszen nekünk sem egyforma minden nap az étvágyunk.
2012. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár az én lányom 10 hós de az elmúlt pár napban neki se megy a kaja.Csak tápszer(napközbe az se kell neki mindig)Adok neki egy egy szelet körtét vagy egy darab banánt,kiflit ,kenyeret azt majszol egy keveset de rendesen enni nem akar.Már kezdek én is elkeseredni:((
2012. szept. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor most megnyugtattatok. :) Nekem is 15 hónapos a kislányom és egészen eddig mindent megevett, most meg nagyon rossz evő lett. Próbálok nem idegeskedni.
2012. szept. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!