Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik ilyen baba?

Létezik ilyen baba?

Figyelt kérdés
4hónaposan négykézláb áll,4,5 hónaposan kúszik és támaszkodva ül, 5 hónaposan stabilan ül és kapaszkodva feláll.
2012. szept. 2. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
6 hónaposan ledoktorál,8 hónaposan bankigazgató,egy évesen miniszterelnök,mese,mese meskete...
2012. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Az én kisfiam ezt csinálta ennyi idős korában. (Lehet lepontozni, megvádolni, hogy hazudok-bár értelme mi lenne egy anonim oldalon?) Annyi különbséggel, hogy ő 6,5 hónaposan ült stabilan, de 4,5 hónaposan már mászott (kúszni csak 1 hétig kúszott)
2012. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Tudom, hogy a babák sokmindenre képesek, de ezt azért nem hiszem el.
2012. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Létezik bizony. Az öcsém kislánya is ennyi idősen tudta ezeket, most másfél éves és ortopédiára jár..... Nem jó, ha egy baba hamar feláll, ezért kell neki tágas teret biztosítani napközben, hogy ne tudja hamar felhúzni magát idő előtt.
2012. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
ja,egy évesen meg már az ortopédiára is jár
2012. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Lehet. hogy létezik, de ha kimarad valamely mozgásfázis -később problémái lehetnek (nem biztos, de lehet). Pl.dislexia.Furcsa, mi? (ajánlott. Ugo Pirro:A fiam nem tud olvasni - ahol gyógytornával, [gurulás-mászás] gyógyított egy gyógypedagógus a dislexiát.)Minden mozgásfázis kell az egészséges fejlődéshez. Más szempontból se szerencsés, ha túl sokat álldogál 5-6 hónaposan - nehéz a feje, nyomja a gerincét.Mindenesetre legyen lehetősége kúszni-mászni.
2012. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
4-es vagyok. Nekem is annyi idős a kisfiam, mint az öcsém kislánya. Emlékszem a kisfiam 6 hónaposan még egyáltalán nem ült (9 hónaposan ült meg, és 9 hónaposan még kúszott javában), és sajnálkozva nézték a kisfiam, hogy még csak "kúszik", amikor az Ő kislányuk már lépegetett kapaszkodva. Hát most az a helyzet, hogy az Ő kislányuk alig tud menni (a hamar felállás és felülés miatt), az én kisfiam, meg fut mint egy hosszútávfutó.:):): Másfél évesek... Az én kisfiam majdnem 2 hónapig csak kúszott, azalatt erősített:)
2012. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Az én lányom fél évesen egyedül felállt, 9 hónaposan szaladt.
2012. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
a 4 hónaposan négykézláb áll az kicsit korai,de ha 3 hónaposan forgott akkor mért ne láttam már olyan babát aki 6,5 hónaposan kapaszkodva járt :) :)nem az enyém volt ők nem ilyen zseni bébik:) :)
2012. szept. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
bocs nem járt hanem állt
2012. szept. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!