Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén! Csaptál már rá 1...

Őszintén! Csaptál már rá 1 éven felüli babád kezére, mert rosszat csinált, jelzés értékkel?

Figyelt kérdés
Én igen, bár csak picit, szerintem meg sem érzi, de néha olyan hátborzongató dolgokat csinál. 1000* elmondom neki, hogy nem szabad, leülünk, elmagyarázom hogy miért, de 1001-edjére is csinálja. Na ilyenkor kap egy nagyon picit, és bünti van.
2012. szept. 2. 22:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
60%
1 hete csaptam rá a kezére, mert belenyúlt a konnektorba. Már 1000-szer elmagyaráztam, hogy veszélyes, nem szabad... Már azt hittem, hogy megértette. Ekkor rácsaptam a kezére, (természetesen nem nagyon), kinevetett, megint belenyúlt a konnektorba és odatartotta a kezét, hogy üssem meg. Szóval, felesleges ráütni, el kell mondani 1002*. Nagyon verésellenes vagyok. 17 hós a lányom.
2012. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
44%
Őszintén, nem.
2012. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
47%
Nem! ő még csak egy baba.
2012. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
70%
Öszintèn? Termèszetesen! Mivel a dac korszak lètezik, az önvaszèlyessèget mèg 2èvesen sem fogja fel, ès èn is emberböl vagyok akit elfut a mèreg. 1gyereknèl mèg talán elhiszem, de nekem 5van :)
2012. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Először szelíden figyelmeztettem, hogy nem szabad hozzányúlni. Újra megtette. Határozottabban szóltam. Megint megtette. Akkor figyelmeztettem, ha újra ezt teszi rá fogok csapni a kezére. Megint megtette. Ráütöttem, persze nem nagyot, de érezte. Többet nem csinálta. A gyerekek mindig próbálgatják a határokat, és biztonságot ad nekik, ha megértik meddig mehetnek el.
2012. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
30%
Olyan pici még, hogy nem érti miért ütöd és a büntetés sem vezet ebben a kórban semmihez. Nagyon sokat kell velük foglalkozni, játszani, mesélni, mondókázni, mindent sokszor elmagyarázni, nagyon türelmesnek kell lenni és meglátod amit te tükrözöl rá ő azt adja vissza. Próbáld ki! Meg fogod látni.
2012. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
29%
Nem soha!
2012. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
13%
Ja várj nekem nincs is gyerekem.:D
2012. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%

Hát ez halàli! Mondjuk ènekeld már el, a forrò sütö felè ugráló 1evesednek, hogy nem ugrálnak a fazék alatt, mert meghalsz ha a nyakába omlik! Aki nem tesz ilyet soha, az hazudik!

Nem attòl leszel jò anya, ha nem fegyelmezel! Neked kötelességek irányítani a baba életet, és mindeközben mondó kaphatsz is!

2012. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez még nem a világ vége. Senki nem veri kékre zöldre a gyerekét fegyelmezés címén, aki normális, viszont néha előfordulhat a paskolás.

A gyerek természeténél fogva kíváncsi, és a kíváncsiság erősebb, mint a tiltás. Érti ő, hogy nem szabad, mert baja lesz belőle, de ott motoszkál benne, a mi lenne, ha megpróbálnám. Én is elmondom 1000-szer mit miért nem szabad, aztán kicsit hangosabban is, vagy nagyon hangosan, ha kell, és ha ebből sem ért akkor rápaskolok a fenekére. Ez csak a végső bünti, ritkán kerül rá sor. Nem dicsekszem vele, nem vagyok rá büszke, de ez a szükséges rossz. Inkább ő sírjon 5 percet, mert rácsaptam a fenekére, mint én egy életen át mert pl kiszaladt az úttestre, és elcsapta egy autó. A szép szó, türelem, magyarázat, mondóka, az nagyon jó, míg kicsi, de a kétéves dackorszakban már kevésbé hatásos, mert akkor már a gyerek csak azért is megmutatja, hogy ő tudja jobban.

2012. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!