Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS. Fog áttörése járhat kis...

SOS. Fog áttörése járhat kis mennyiségü vérzéssel?

Figyelt kérdés
A lepedője 2 foltban véres volt nem sok, de nagyon aggódok. Aki tapasztalt már ilyent légyszi írjatok? 10 hós 2foga már kint van azoknál nem tapasztaltam ilyent. Vagy csak felsérthette az ínyét?
2012. szept. 2. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi gond nincsen, ez természetes. Az én fiamnál mikor a első fogai jöttek, akkor több alkalommal is véres volt a babapiskóta. Ahogy jött a foga, és sértette az ínyét, az okozta.
2012. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Így már nyugodtabb vagyok.
2012. szept. 2. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul, az én kisfiamnak is vérzett az ínye az egyik első fog áttörésénél. A többinél nem tapasztaltam.
2012. szept. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ. Most már minden rendben van.
2012. szept. 3. 06:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is lányomnak mikor egyszer bementem hozzá a kiságyban volt és véred volt a szája körül picit. Először azt hittem beütötte de semmi seb vagy ilyesmi nem látszott. Később láttuk hogy kint van az első fogának a hegye. Valószínűleg amiatt volt. Még a lepedő is véres lett egy foltban, de végül nem volt gond vele.
2012. szept. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Neked is nagyon szépen köszönöm a választ. Ment a zöld mancs mindenkinek.
2012. szept. 3. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!