Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelőről vélemények?...

Légzésfigyelőről vélemények? Kell vagy nem?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Én nem használtam soha,és nem is hiányzott. De van,aki csak akkor nyugodt,ha van neki.
2012. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon hasznos dolog, a kislányomnál vettük meg és másfél éves koráig használtuk.Akkor persze már nem azért hogy baj lenne csak úgy ha már megvan hagy menjen, megnyugtató volt.Egyszer be is pittyegett (kb.3 hetes korába),szerintem olyan mélyen aludt vagy nem is tudom, hogy elfelejtett levegőt venni de a sípolásra újra vett levegőt.Most a kisfiamnál szintén használjuk, főleg mert ő hason alvó, így mindenképpen szükséges.Ha van rá keret csak ajánlani tudom, hogy vegyetek.Én nem bántam meg.
2012. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Én sem használtam, pedig nálunk a faluban a védőnő felajánlotta, hogy kaphatunk kölcsön az egészségházból. Egy igazi tündér egyébként! Én nem kértem, mert nagyon sokan mondták, hogy olyankor is sípol, ha nincs semmi gond, szóval nem valami megbízható. Én meg nem akartam feleslegesen még azon is parázni. Mellesleg 4,5 hósan raktuk át a saját szobályába, addig a mi szobánkban volt.
2012. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván hasznos dolog. Akinek nem volt rá szüksége vészhelyzetben, az örüljön neki.
2012. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondoltam inkább veszek egy légzésfigyelőt, mint a 86. rugit vagy a 120. plüsst vegyem meg a gyereknek.

Nekem hasznos bármi, ami a babát védi. Persze tény, hogy elsősegély ismeret kellhet egy-egy vészhelyzetben, de ettől még a légzésfigyelő lehet az alap.

Hogy kelleni fog-e nektek, nem tudom. De az a rosszabb, ha történik valami, és azon rágod magad, hogy mi lett volna ha...

2012. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
mi használtuk,-és örülök,hogy így tettünk mert3-4szer riasztott be (nem véletlenül)az első félévbe.
2012. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsönöz havi 3000Ft ha feleslegesen is bérled akkor is megéri.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt. Voltunk tanfolyamon is, hogy mit kell csinálni ha besípol. 1x jelzett, hogy tévesen vagy nem, az nem derült ki.

Ha csak annyiban volt hasznos hogy én/mi ki tudtuk aludni magunkat, akkor is megérte :-)

2012. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem előre, úgy vagyok vele hogy így nyugodtabban tudok majd aludni. Most még a kórházban vagyunk, a fiam 37.hétre született és tegnap hajnalban 2x volt légzéskimaradása így megfigyelik holnap reggelig. Nem bántam meg hogy megvettem főleg ezekután :-(
2012. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekünk is van légzésfigyelőnk,havi 1500 Ft-ért béreljük.

34. hétre született pici súllyal a kisfiam,így tanácsolták is,de ha rendes időre jött volna én akkor is használnék.

Engem nagyon megnyugtat,hogy van,100x,ha nem 1000x nyugodtabb vagyok így,nyugodtabban is alszunk.

Közel 10 hós a fiam,de szerintem vagy 1,5 éves koráig használni fogjuk.

2012. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!