Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Respisense vagy angelcare...

Respisense vagy angelcare légzésfigyelő?

Figyelt kérdés

nagyon tetszik a hordozható légzésfigyelő,elég menős család vagyunk,praktikus lenne. akinek van tapasztalata, megírná nekem,h pl babakocsiban,autóban használható-e? sokat viszem kenguruban is majd ha nagyobb lesz-úgy 4 hónapos korától- abban is jó? ha ugye ruhán belül van-peluson-de fel van öltöztetve,mindig meghallani ha bejelez? ha már forog,feláll,akkor is hasznos-ágyban?


köszi!


2012. szept. 4. 12:19
 1/4 mizuzizu92 ***** válasza:
hát szerintem Respisense nekünk is az lett volna.De mivel hason alszik a kis 1 hónaposom a kórházba azt mondták hogy akkor nem érdemes . a pelusra csatolhatót.
2012. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk angelcare van, illetve már nem használjuk, mert elmúlt 1 éves. Nagyon szerettem.
2012. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk is angelcare van, meg vagyunk elégedve vele.
2012. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk Snuza Halo van. Ez is pelenkára csíptethető.

Ezt biztosan lehet hallani a ruhák alatt is, nagyon visít, amikor beriaszt. Mi használtuk pihenőszékben, hintában is, szóval szerintem tényleg bárhol használható, ahol nem nyomódik a hasa. Kenguruban viszont lehet, hogy nem lesz kényelmes neki, szerintem nyomná a pocakját. Bár van, hogy úgy büfiztetem, hogy rajta van a légzésfigyelő, de szerintem olyankor nem nyomódik úgy hozzám, mint a kenguruban.

2012. szept. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!