Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feláll a baba, lépeget. Ezt...

Feláll a baba, lépeget. Ezt elrontottam vagy nincs semmi gond? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónaposan állt fel és most 1 éves. Már bútorok mellett úgy megy mint a villám és lépcsőn is mászik egyedül. Viszont hagytam, hogy vezetgessék és én is vezetgettem. Ha egy kezét fogom szépen sétál mellettem. Mostanában viszont úgy érzem, hogy nem is akar egyedül elindulni, hanem elvárja a segítséget. Már nem vezetgetjük, de nem okoztam kárt ugye?
2012. szept. 4. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lenne baj, ha valaki vezetgeti a gyermekét, mikor az már magától feláll, bútorok mellett lépked...??? mi ez az új őrűltség??? ugyanmár! szerintem nincs olyan baba akit soha nem sétáltattak... nem ráerőltetted, nem te állítottad fel stb... akkor azt mondom nem volt a legjobb ötlet, de így...
2012. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akartam még kérdezni, hogy a járássegítőről mi a véleményetek?
2012. szept. 4. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel semmi gond. A fiam már 1. szülinapja előtt elindult, így nála nem is volt járássegítő. A lányom kapott a szülinapjára többfélét is. Nem sokat tologatta őket de valószínűleg azért valami megfogant az agyában annak kapcsán, hogy megtolta és utána kellett lépegetni mert 13 hónaposan elindult. Szóval egy próbát megért. De stabilat vegyél nehogy elessen vele és megutálja a dolgot.
2012. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!