Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor indult el a babátok?...

Mikor indult el a babátok? Kisfiam 9hónapos, ha fogjuk a kezét lépeget, megáll már kapaszkodás nélkül is. Szerintetek mikor fog egyedül menni?

Figyelt kérdés
Nem korai, hogy már lépeget? Bútorok mellett kapaszkodva közlekedik.
2012. szept. 4. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
az enyém 9 hónaposan már szaladt. Nem korai, minden baba más. CSak erőltetni nem kell, bár ahogy tapasztaltam a 3 gyerekemmel, ha valamit nem akart, úgysem csinálta.
2012. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lányom a 9hónapos szülinapján hagyott faképnél és indult el önállóan kapaszkodás és minden nélkül....

Annyi, hogy ne vezetgesd, küzdjön meg a kapaszkodóért, másszon, kússzon, álljon fel totyogjon, de te ne vezetgesd, és nem lesz baja.

Fiam annak idején 11,5hónaposan indult el

2012. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lányom 10,5 hónaposan tette meg az első lépéseit.2 hét múlva"szaladt" :) Kíváncsi vagyok a kifiam (2,5hós)mikor indul majd el :)
2012. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagylányom 9 hósan, ikreim 11 hósan fél óra külömbséggel, a pici fiam 10 hósan. Ahogy elöttem írták nem jó vezetgetni. Van a közelünkben pár baba akinek fogták a kezüket és már 15 hónapos körüliek, de egyedül nem mernek elindulni.
2012. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy hósan?
2012. szept. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hónaposan, de mivel telefonról írok röviditek.
2012. szept. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!