Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos kisfiam nem hajland...

19 hónapos kisfiam nem hajlandó enni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A kisfiam születésétől fogva tápszeres (nem volt tejem). 3,5 kg-mal született és kezdettől fogva rosszétvágyú, havonta 400-500 gr-okat hízott, ezért a gyermekorvos és védőnő hatására 4 hónapos korában elkezdtem a hozzátáplálást, hogy hátha többet hízna. Az elején még nem volt nagy gond (bár nem evett nagy adagokat és nagyon ragaszkodott a tápszerhez), de ősszel (év eleji születésű), ahogy haladtunk előre a hozzátáplálásban, egyre elutasítóbb lett. A tápszer dominált, az én fősztömet nem, csak a bébiételt volt immel-ámmal megenni. Vannak olyan napok, amikor csak a tápszert fogadja el. Most délben is 2 kanál bébiételt evett meg.

Most várom a kistesót (2 hónap múlva fog megszületni)és félek, mi lesz akkor. Az édesapjának néha eszik, de ő dolgozik, bár a kicsi születése után itthon tud lenni szabin másfél hónapot.

Most 87 cm és 10 kg a fiam.


2012. szept. 4. 14:53
 1/1 nittababy ***** válasza:
ne aggódj az én kislányom 16hónaposan volt ilyen de hála bepótolta később!!
2012. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!