Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám érni hogy...

Hogyan tudnám érni hogy kisfiam ne csak lázmérőre kakiljon? Nagyon szenved ha nem segitek

Figyelt kérdés

anyatejes es màr mindent kipròbàltunk de se

mmi sem hasznàl!



2012. szept. 4. 16:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Próbáltad már masszírozni a hasát körkörösen, balról jobbra haladva?
2012. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én is ezzel killódtam nagyon nagyon sokáig. Pici korban 1-2 hónaposan:csak a kamilla teát tudom javasolni 1dl/1 mokkás kanál cukor ezt a doki mondta meg a Germicid kúp egy fél,előtte vasalj meg valami ruhát és azzal simogasd a hasát.Ha nagyobb pl: akkor 10óraira szilva hús vagy sárgabarack (almát ne vagy csak megfőzve).Ami segít 4hós kortól lehet adni neki "multicreditett" a Heinz-től uzsira vagy 10óraira 20g gyümölcs+1tk egy pici víz,de minden nap.

A doki azt mondta hogy amitől jól van széklete az a sok rost és a sok folyadék mert ettől van bélmozgás!A lázmérőzés nem nagyon jó mert ha olyan fajta elveszti az ingert amit nagyon nehéz visszahozni a problémát mindig felülről kell megoldani!

2012. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ja utólso vagyok még én minden este fürdés előtt jól átmasszíroztam jobb kéz -bal láb,bal kéz -jobb láb.Valamint kinyitottam a lábát és köröztem vele de egy sima baba masszázs minden este én még most is csinálom pedig már lassan 1 éves.De ez minig meghozza a pukikat!
2012. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segitséget négy hònapos nemsokàra màr eszik gxümit is de az sem hasznàlt!a masszirozást kipròbálom!de az a baj hogy szerintem hozzászokott!pedig tobb orvos és a védőnő is mondta hogy ez nem tőrténhet meg!sőt még a korhàzban is mondtàk hogy csinàljam nyugodtan majd a gyümi megoldja....
2012. szept. 4. 17:23
 5/19 A kérdező kommentje:
az mi az a multicredit a heinztől?
2012. szept. 4. 17:30
 6/19 anonim ***** válasza:

A Tesscoban lehet kapni barná-sárgás doboz olyan mint a gabona pehely van benne kukorica,köles,búza,...stb ehhez csak 2-3 kanál vizet kell tenni vagy sárgabarackot az a legjobb,én uzsonnára adtam neki.Ha 4 hós akkor +kamilla tea egy nap eliszogathat 1 dl cukorral.Ne aggódj nem lesz semmi baja a cukortól meg ha már beállt napi 1 kaki el is hagyhatod.

Elmondanám neked én 3 hónaposan kezdtem el a hozzátáplálást.Mert nagyon szorulásos volt a tejemtől. Én először levet adtam neki és szépen lassan vezettem be neki a dolgokat 3 hó végére tejes főzelékeket is kapott persze nem nagy adagokat de muszáj volt.Nekünk a hozzátáplálás hozta meg a sikert azóta nincs nagyon problémánk! :-)

2012. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi szépen:-)hàt főzit még nem edtünk gyümi is csak egy nap egyszer van de majd most màr kap kétszer hàtha!ugyis vettem tegnap sütőtökőt!milyen főzik vannak még amik jòk szorulàsos babànak?a kamillàt szokta inni de nekünk nem hasznàl sajna:-(
2012. szept. 5. 06:33
 8/19 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint az ilyen gabonàs pépek nem fognak?
2012. szept. 5. 06:35
 9/19 anonim ***** válasza:

Amiben rizs is van az igen!(rizspehely)A rost miatt,mert a rostok mint pl a gyümölcsök is magukba szívják a nedvességet és ez bélmozgásra ösztönöz.

Az édeskömény tea is jó az is bélmozgásra ösztönzi mert hajtja a szeleket a puki meg a kaki elő szele! :-)

2012. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem?Van elég tejed?Jó kedvű a babád? Normálissan gyarapszik?Milyen színű a kakija?Mert most olvastam hogy két oka lehet a szoptatott csecsemőknél a szorulás 1,salak mentessen felszív mindent 2,ha kevesebb a tejed akkor meg kevés széklet képződik.

A nagyon kemény ,száraz,bogyós,szürkés fehére széklet ún.nevezett szappan széklet a tejártalomra utal.

2012. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!