Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy adjátok oda kisbabátok...

Ti hogy adjátok oda kisbabátoknak a chamomilla homeopátiás bogyókat?

Figyelt kérdés
Az én picim 11hetes. Nagyon nyáladzik és úgy gondolom jönnek hamarosan a fogacskái, ezért szeretnék adni már neki. Még csak anyatejet eszik. Próbáltam adni már neki teát(mert hasfájós is), de nem issza meg. Várom az ötleteket!! :)

2012. szept. 4. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Össze kell törni két teáskanál közt és pár csepp anyatejjel keverd pépesre. Ne legyen teljesen folyékony, mert a szájában kell feloldódnia, nem az a lényeg hogy rögtön a gyomrába kerüljön. Tehát az a jó ha elkenődik a kis szájában, ott szívódik fel.
2012. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

homeopátiás szerekkel nem kerülhet kapcsolatba fém semmilyen sem


nem törheted szét két FÉM kanál között sem és azzal sem adhatod a szájába

akkor lesz a legjobb a hatás ha min 30 percel étkezés előtt/után kapja meg


én mindig egy műanyag kanálban oldottam fel pici vízben

édeskés az íze

2012. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nagyon kevés vízben felolvasztani és a szájába tenni

nem lehet elektromos készülés közelébe sem és igen,fém sem érhet hozzá

törni tilos , kavarni sem ajánlatos

olvadjon el teljesen és azzal a kevés folyadékkal nyálkahártyáról felszívódik

2012. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit elsőnek írtak a baromság.Aztán jönnek hogy a homeopátia a hülyeség mert nem hat.Ja ...
2012. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A panadol adagolórúdjába teszem bele a golyókat és nagyon kevés vizet szívok fel hozzá. Amikor felolvad belenyomom a szájába. Nekem ez volt a legegyszerűbb:)
2012. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!