Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hamarosan kicsi lesz a hordozó...

Hamarosan kicsi lesz a hordozónk, ajánlanátok gyerekülést ami nem százezres tétel, de megbízható? Lehetőleg ne 18 kg-ig, hanem nagyobbat már, és dönthetőt.5 hónapos múlt, még nem tud ülni. Leírnátok nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát pedig ilyen kicsi babát nem tennék tágabb súlykategóriájú ülésbe (sőt míg nem tud stabilan ülni egyáltalán nem tenném olyanba) a 9-36 os ülések nem is dönthetők vagy csak pár modell. Azonkívül amíg nem tud stabilan ülni addig fordítva kell bekötni azt pedig csak a 0-18 as üléssel lehet megtenni.

De ha stabilan is ül akkor is a 9-18 as jó darabig jó lesz neki.

Nekünk Bébé confort axis van nagyon praktikus.

2012. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszod!:-)
2012. szept. 4. 21:59
 3/16 anonim ***** válasza:
A hordozó a legbiztonságosabb a picinek! Az én lánykám 11hós, de még a hordozót használjuk. Nem véletlenül vannak többkategóriás ülések! Egyébként Maxi Cosi Priori Xp 9-18kgig, mi ezt fogjuk venni kb télre. Nézd meg pl a vaterán használtan nem drágák és jó állapotúak. Tönkrevágod a gyereked, ha nem nekivaló ülésbe teszed!
2012. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok neki rosszat ezért inkàbb tájékozódom .A hordozóba meg valahogy kihúzzuk. De nem sokáig mert a lába már kilóg olyan hosszú baba :-),és az sem jó.
2012. szept. 4. 22:12
 5/16 anonim ***** válasza:
28%

Az kizárt, hogy ilyen kicsinek kinőjje a hordozót. Az, hogy a lába kilóg semmit nem jelent. Nem attól számít kinőttnek a hordozó. Akkor növi ki, ha az öv több mint egy ujjal a válla alól indul a legmagasabb indulási pontról illetve ha felül a fülénél jobban kilóg a feje.

Még jó darabig háttal bekötve kell vinni.

2012. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előttem szólóval, mert ha kilóg a lába, kellemetlen a babának, hogy lassan a nyakában a lába, nem tudja kinyújtani!

Na meg van különbség egy olcsó 10.000 Ft-ős hordozó és egy 30 ezres hordozó mözött, mert pl. egy titi triton, vagy egy Ps, vagy tourago... Babakocsihoz való hordozót kinő a baba 4-5-6 hónaposan, míg egy maxi cosi cabrioban még 1 évesen is elfér egy ugyan akkora nagy baba!

Mi is maxi cosi priori xp vettünk, 9-18 kg kategóriás, de most 4 évesen 110cm, most nőtte ki!

Ezt sokáig tudja használni, mert nagy, dönthető, kényelmes, kategóriájában a legbiztonságosabb! Huzata könnyen levehető mosható.

2012. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

KÉrdezd meg a szakembereket, egyáltalán nem gond ha kilóg a lába. a gyereket nem zavarja és egy ekkora gyereknek az életével játszik aki menetirány szerint köti be, de akinek ez kevésbé fontos..............

könyörgöm még ülni sem tud.

2012. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

persze, hogy kilóg a lába, az ülésből szerinted nem fog? :)

az a lényeg, hogy a buksija ne lógjon túl, addig meg csináld azt, hogy törökülésbe helyezed a lábacskáit, ennyi az egész :) hidd el, bármilyen ülést veszel, a lába abból is ki fog lógni, de közel se lesz olyan biztonságos.

gondolj bele, hogy lenne már biztonságos egy olyan ülés ami egy 4-5 évesnek is jó? mert pedig a 18 kiló feletti annak a korosztálynak jó. mi 2 évesen cseréltük le a 0-18 ülésünket, akkor ért túl a feje benne, persze 1 évesen megfordítottuk, mert már hiába pakolta fel az üléstámlának, nem volt kényelmes neki

2012. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Most nem értem te mit könyörögsz itt,leírtam majd tájékozódom,nem szaladok egyből megvenni amit a legelsõ válaszoló leír.Képzeld el,hogy sosem játszanék a gyerekem életével!!!Úgy látom itt még kérdezni sem szabad ,elvégre ez nem olyan oldal....Birom,hogy mindenfelé vannak ilyen nagyon okos szuperanyukák mint te okostojás...:-SSS
2012. szept. 4. 22:57
 10/16 anonim ***** válasza:
nem neked írtam amit írtam hanem az előttem hozzászólónak.
2012. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!