Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb matrac a babákna...

Melyik a jobb matrac a babáknak a kiságyba? Kókuszmatrac vagy sima szivacs? Melyik, miért jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:

háááttt


volt kókuszos azon egyik sem tudott aludni mert az keményebb mint a szivacs

pedig mind a 3 gyereknél bepróbálkoztam vele hátha alapon

ahogy kicseréltem mindjárt nyugisabb lett az éjszaka :-)


valahogy a szivacson kényelmesebben tudtak aludni

2012. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam 2 hónapig kókuszmatracon aludt majd egyre nyugtalanabb lett alváskor, kicseréltük szivacsra és újra aludt rendesen.


Neki nem jött be a kókusz.

2012. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
A babának kemény felületre van szüksége, illetve arra, hogy ne tudja belefúrni az arcát a matracba. Ez utóbbi a fulladásveszélyt hordozza magában.
2012. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szivacs vált be. Abból persze a keményebb fajta :)
2012. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy 5 centis szivacsmatracba azért nem tud belefulladni.

Elvileg jobb a gerincének a kókusz illetve az egészségesebb, jobban szellőzik stb. de mi is úgy jártunk 2 gyerekemmel is hogy megvettük de nem aludtak rajta csak szenvedtek. Kicseréltük szivacsra és láss csodát végre rendesen aludtak.

2012. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
kókusz. egészségesebb és a fiam máson nem is hajlandó aludni.
2012. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Gyereke válogatja. Nekem a szivacsba se fulladt bele, mert most 1,5 éves és még él. Szerintem babáknak abból is jót gyártanak.
2012. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hasonlót tapasztaltam én is. Megvettük a kókusz matracot, mert azt mondták,hogy az a tuti. Antiallergén, jól szellőzik, moly-, atka-, és baktériumálló, gátolja az asztmás megbetegedést, stabilan megtámasztja a gyermek gerincét,természetes anyag,... stb.

Csakhogy: olyan kemény (kipróbáltam), mintha a csupasz padlón aludnál. A kisfiam egy hónapot nem bírt rajta aludni! Ahogy kicseréltük szivacsra, megjavult az "alvókája". Mi félkemény, 10cm vastag, hideghab szivacsot vettünk.

2012. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Ha születése óta kókuszos van, azt szokja meg, és a keményebb sokkal egészségesebb! Persze az sem kőkemény, de van tartása, a szivacsnak nincs, az besüpped.
2012. szept. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A kókuszmatracot azzal a lendülettel vittem vissza a boltba ahogy megvettem. Ugyanis itthon ahogy markolásztam nagyon szúrta a kezem. Szerintem üvöltött volna rajta a baba.
2012. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!