Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldottátok meg a...

Hogyan oldottátok meg a bölcsihez a koránkelést? Mennyi idő alatt szokja meg kb? Ti gyermeketek hogy fogadta?

Figyelt kérdés
November környékén kezdi a bölcsit a fiam, nekem fél 8ra kell járnom dolgozni, őt még el kell majd vinnem. Kb. 6-fél 7 körül kell majd kelnie. Sajna, rossz alvó éjjel, ezért hajnalban bealszik, sokág alszik, kb.8-9-ig. Hogyan kezdjem el szoktatni a koránkeléshez és mikor? Remélem nem lesz semmi baja, lelkileg, ettől?

2012. szept. 5. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Már most. Sajnos az én fiam még sem megy bölcsibe, de mikro voltunk a szülőin (akkor még úgy volt, hogy mehet) mondták, hogy kezdjük el már most szoktatni. Ő 10-fél11ig alszik.
2012. szept. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is novemberben kezdünk és hasonló helyzetben. szerintem is kezdd el mielőbb szoktatni a dologhoz. mindig egy picit korábban ébreszd és legfeljebb többet alszik majd délután. te mikor tudsz majd érte menni? mennyit lesz bölcsiben? ha én vinném, héttől lenne bölcsiben. ha apa tudja majd vinni, akkor fél 8-tól. próbáljuk összehozni, hogy legkésőbb négykor el tudjuk majd hozni, de én fél 6nál előbb aligha érek haza :-(
2012. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

mi október közepén kezdjük, a 3/4 7-es busszal kell menünk, így min.6-kor kel, már 1 hete próbálom korábban altatni (idáig addig volt fent,amíg mi kb.10-11. és aludt 8-9-ig.)

most fél 7-7 körül keltem, felébred a lépteimre én mellébújok,megpuszilgatom és beszélek hozzá,utána bekapcsolom a tv-t,pont a kedvenc meséje meg, kb.10 percig kóma,utána már kel is fel. Viszont dél és 1 között úgy elalszik,mint a tej, és 3 órát alszik, este legkésőbb 9-kor magától(mármint a mi ágyunkban, de zaj mellett ) elalszik. pár nap múlva 5-5 perccel korábban keltem, így hátha megszokja, de meg kell mondjam, majd megszakad a szívem,mikor látom,hogy még aludna reggel szegénykém. :(

2012. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az én szívem is majd meg szakad erről a dologtól. Még olyan kisbabának tartom, pedig nem az. 7-7:15-kor érnénk a bölcsibe és fél 5 körül tudom elhozni. Vagy majd a szüleim értemennek néha 3 körül.
2012. szept. 7. 21:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az én szívem is majd meg szakad ettőll a dologtól. Még olyan kisbabának tartom, pedig nem az. 7-7:15-kor érnénk a bölcsibe és fél 5 körül tudom elhozni. Vagy majd a szüleim értemennek néha hamarabb.
2012. szept. 7. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 6 hete kezdtük a bölcsit és kb 4-5 nap volt míg átállt korán kelésre,ne aggódj nagyon rugalmasak a kicsik:)
2012. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-3 nap alatt átállnak a korai keléshez, a mienk sem reklamál (6kor kelünk). Este viszont fél 8-kor már megy az ágyba.
2012. szept. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!