Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Albérlet kérdés!?

Albérlet kérdés!?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most szeretnénk férjemmel és 6 hónapos kislányommal albérletbe költözni. Most férjem szüleivel lakunk de ellehetetlenítik az életünket, emiatt muszáj költöznünk. Ha kifizetjük a havi lakbért, rezsit és hitelt, akkor 90 000 Ft marad mindenre (kaja, pelus, egyéb). A kérdésem az lenne, hogy hárman megtudunk élni ennyi pénzből?

Köszönöm a válaszokat!:)


2012. szept. 5. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meglehet
2012. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán.
2012. szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mik az igényeitek....mi 4-en vagyunk(apa, anya, 2,5 éves kislány, 5 hónapos kisfiú) és kb. 60-70 ezer marad csak "élni". Olcsó pelust veszünk, a kaján is sokat spórolunk, ruhákat nem veszünk szerencsére sokat örökölnek a gyerkőcök.Pont elég hónap végéig.
2012. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Megnyugodtam:) Szerencsére semmit nem kell vennünk ami bútor, mert itt párom szüleinél le lett választva egy kis rész hármunknak. Külön háztartásban élünk, csak a fürdőszoba és wc közös, meg persze rajtuk keresztül járkálunk át ha ki akarunk menni a házból (kertes ház). Szóval konyhabútortól kezdve a krumplipucolóig, háztartási eszközök, mikró stb...minden megvan.


Az utolsó válaszolótól kérdezem, hogy autót is fent tudtok tartani?


Ment mindenkinek a zöld kezecske:)

2012. szept. 5. 09:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk belefér havi 1 mozi és nekem a kozmetikus is :-)

De a saját kajánkon spórolunk, én főzök legalább 2 napra. A lányunk minden nap kap gyümölcsöt.

A lányomnak szerencsére nem érzékeny a bőre, így jó az olcsó pelenka és a popsitörlő is. DM-es, mindig 15%-os kuponnal veszem.


Van autónk, de csak hétvégén használjuk, akkor sem mindig.

2012. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is meg lehet,mi még kevesebből próbálunk éldegélni(apa,anya és egy 9,5 hós kisfiú).

Én is 2 napra főzök magunknak is és a kisfiamnak is,néha üvegeset is veszek neki,olcsó pelust veszünk pelenkaforgalmazótól,fent tartunk egy kocsit is amit bevásárlásokhoz használunk,vagy ha a nagyihoz megyünk 1,5 havonta 50-60 km.

Tény,többet is el tudnánk költeni,de boldogok vagyunk,magunk vagyunk,ez a mi kis családunk.

Nektek is jobb lesz és ha néha kevéskének is bizonyul a pénz,akkor is ott vagytok egymásnak és együtt megoldjátok...

Minden jó kívánok nektek!!!!!!

2012. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mi is csak hétvégente használnánk az autót bevásárlásra, vagy ha a lányomat kell vinni orvoshoz. Szerencsére kisvárosban lakunk, közel van minden, persze nem gyalog.

Köszönöm a válaszodat neked is utolsó..és jól írtad..a pénz csak másodlagos dolog...a család boldogsága a legfontosabb. Így ha elköltözünk lehet jobban kell spórolnunk, de mindent megér, hogy egy szál bugyiba rohangálhatok nyaranta a lakásban:D

Minden jót neked/nektek is!:)

2012. szept. 5. 15:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, nincs autónk nem tudnánk fenntartani.A kényelem miatt meg nem is kell.Városban lakunk szerencsére jó helyen: 5 perc orvosi rendelő, 2 perc bolt, gyalog 10 perc a kórház.
2012. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!