Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam, hogy 7 hónapos babám...

Hagyjam, hogy 7 hónapos babám tapasztaljon, vagy legyek folyamatosan a nyomában?

Figyelt kérdés
Két hete állt fel először a kiságyban,azóta mindenhol feláll, és folyamatosan esik-kel.Nem tudok mindig a nyomában lenni, mert van rajta kívül még egy gyermekem, de ha úgy van akkor persze megpróbálom kiküszöbölni a baleseteket, amennyire csak tudom.
2012. szept. 5. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért olyan helyen játsszatok a többiekkel, ahol rálátsz a kicsire, meg ahol rendszeresen mászkál, ott számára elérhető magasságban ne legyen semmi veszélyes tárgy (törékeny, szúrós, éles, forró stb.). Az éles sarkú bútorokra érdemes sarokvédő gumit tenni, esetleg úgy tolni össze őket, hogy ne maradjanak kiálló sarkok. Balesetmentes járástanulást és sok sikert a babának! :)
2012. szept. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi lekerítettünk egy nagy részt a nappaliban babakarámmal, így amíg pl. főzök-mosogatok ő ott játszik. Amikor játszok vele akkor pedig szabadabban mehet.
2012. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok:)

Sajnos olyan a lakás elosztása, hogy a konyhából nem látni be egyik szobába sem, tehát gyakorlatilag a konyhában akkor tudok tevékenykedni, ha alszanak.

Korábban ha főztem a pici ott volt velem a pihenőszékben, de már nincsen el benne, olyan gyorsan kúszik, hogy gyakorlatilag pár másodperc alatt végigjárja a lakást.

Próbálunk mindent úgy kialakítani, hogy ne történjék baleset,de nem tudom egyelőre kiküszöbölni, nem áll stabilan sem, így amint a nagyobbik gyermekem picit hozzáér már dől is...Meg hát ugye azt nem kell mondanom, hogy a nagy is ott garázdálkodik folyamatosan, ahol a pici van...

2012. szept. 5. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!