Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nagyon fáj a szoptatá...

Anyukák! Nagyon fáj a szoptatás! Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kentétek valamivel?
2012. szept. 5. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen! Minden szopi után Bepanthennel - nekem nagyon bevált. Így szép lassan hozzáedződik a cicid, ne aggódj!

Én az első hónapban sajnos nem kentem, ezért mire 1 hós lett a babám már nagyon fájt a cicim, szó szerint égett egész nap, fájt. Aztán ahogy elkezdtem kenni egyre jobb lett, kb 2 hós kora óta nem fáj sose egyáltalán. (Garmastan nem használt, csak a Bepanthen)

+levegőztesd sokszor a cicit, ne legyen melltartóba szorítva. Anyatejet is kenhetsz rá, de Bepanthen is kell mindenképp.

2012. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden szopi után nipple care-rel kentem. Előtte is lehetett volna amúgy mert gyógynövényes, ártalmatlan a babára.
2012. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
dm-es mellbimbóvédő krém minden szoptatás után.
2012. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az anyatej nagyon jó rá, és sajnos egy kis idő kell, hogy hozzászokj.
2012. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor türelem.:) Köszönöm
2012. szept. 6. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!