Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos múlt a kislányom és...

2 hónapos múlt a kislányom és egy hete kb. borzasztó étvágytalan. Tudtok ajánlani valami étvágygerjesztőt?

Figyelt kérdés
Addig sem evett rendesen, már 2 óránként etettem, hogy nap végére meglegyen az adagja. Tejem sajnos hamar elapadt, tápszert eszik (Beba HA Sensitive). Egy pár napja viszont örülök, ha 60 ml-t bele tudok tukmálni, csörgő lóg a számból is, hogy lekössem, mert egyébként már sír, ha csak a szájába teszem a cumit. Egyébként nagyon jókedélyű baba, jókat alszik, "beszélget", nem beteg. Béres csepphez még kicsi. Van valami ötletetek?

2012. szept. 5. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Orvos, kivizsgálás. Semmilyen gyógyszerrel vagy gyógyhatású készítménnyel ne tömd saját szakálladra.

Egyébként nem lehet, hogy a táppal van baja? A barátnőm kislánya se evett, be is kellett vinni a kórházba, ahol adtak neki másik fajta tápot, amit be is nyomott azonnal. Lehet, hogy egyszerűen nem ízlik neki.

2012. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a tápszer. Ez a 3. fajta, amit "eszik". Egyébként voltam vele a háziorvosnál, annyit mondott, hogy nem beteg, adjak neki többször.
2012. szept. 5. 10:34
 3/3 Denisa W. ***** válasza:
Vashiány? A fiam is tápszeres volt, kb. ugyanezt éltem át vele. Kapott vasat és folsavat, valamennyivel jobb lett tőle, de igazából soha nem lett látványosan jó étvágya, én is rengeteget trükköztem, hogy egyen valamennyit.
2012. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!