Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Kutyázás" után mennyi idő...

"Kutyázás" után mennyi idő múlva kezdett el mászni a babátok?

Figyelt kérdés
A fiam most 8 hónapos és 1 hónapja csak "kutyázik", de a mászásra nem bírjuk "rávenni". Valami baj lehet vagy csak én reagálom túl. Mindenhol azt olvasom, hogy 1-2 hétre rá már másztak a kicsik. Kúszik is, forog is, de nem mászik.
2012. szept. 5. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
2 hét kutyázás után, hirtelen. Egyik nap még semmi, másnap meg mászott. El sem akartam hinni.
2012. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyből, mint a rakéta vagy csak lassabban?
2012. szept. 5. 11:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Első nap lassan, ha gyorsulni akart, mindig kúszás lett belőle, de ő mászni akart, inkább lassabban ment. Ennek egy hete, most már gyorsabban mászik. Nyugi, nekem 9 hónapos(majdnem 10), lehet, azért tartott ennyi ideig a kutyázás.Aztán 2 napja már a bútorokba kapaszkodva is feláll, szóval ha sokáig nem is csinál semmit (nekem is lusta volt) akkor hirtelen beindul, és utoléri a többit.
2012. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Remélem így lesz.
2012. szept. 5. 11:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, majd elindul a fiad! Az én lányom 5 és fél hónapos kora óta kutyázik. Most lesz 7 hónapos, és még mindig nem indult el!
2012. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok így. Köszi. :)
2012. szept. 5. 11:25
 7/10 anonim ***** válasza:
egy-másfél hónap volt. 8 hónaposan kezdett el mászni. ha hasonlóan alakul nálatok, akkor lehet, hogy már csak napok kérdése
2012. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Remélem. Köszi. :)

Most már jobban érzem magam. :)

2012. szept. 5. 11:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Koraszülött kisfiam 7 hósan kezdett el kutyázni majd 8 hó előtt 3 nappal elkezdett mászni.

Először szépen,komótosan,néha még orra is bukott:-),aztán napról napra egyre ügyesebb lett.

Már 9,5 hós és megy mint a rakéta.

Nekünk nagy ösztönző volt a távirányító,mert azt imádta,a mániája.Mindig odaraktuk elé egyre messzebbre és addig próbálkozott míg el tudott mászni érte:-)

2012. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekünk is a távirányító a "hajtó erő". :) sajnos nem mászik érte, csak kúszik, pedig aljas módon, amikor elérné arrébb húzom. :)
2012. szept. 5. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!