Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már nem igényli?

Már nem igényli?

Figyelt kérdés
Eddig a kislányomat altattam, volt hogy napközbe is ringattam és úgy aludt el, közben dúdoltam neki. Aztán már csak az esti alváskor hagyta hogy elaltassam. Mostmár akkor sem. Megfeszíti magát nyöszörög szinte sír hogy tegyem le. De a dúdolás nem marad el, azt még szinte mindig "kéri". Miért van ez? Imádtam altatni nézni a kis szemét ahogy álomba ringatom. Kár hogy már nem akarja.
2012. szept. 5. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen már nem igényli és hidd el jobb így mert bár nem írtad mennyi idős de ha nő akkor egy 10-15 kilós gyereket már nem olyan egyszerű ringatni...

Szerintem örülj neki hogy magáról leszokott a ringatásról.

2012. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szió:-)

Én is altattam a fiamat, nagyon szerettem, ő most 15 hónapos, és a nappali alvásánál (vagy alvásainál) még kéri az altatást, de ha nagyon fáradt akkor hiába simogatnám, mutogat az ágyára:-)

nyilván lassan kinövik :_-)

2012. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsi igen nem írtam már lassan 5 hónapos lesz a kislányom és 6 és fél kiló, hát nem könnyű a kis segge :)
2012. szept. 5. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!