Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fog ez változni? A héten...

Fog ez változni? A héten kezdtük a bölcsit a kisfiammal. Nem akar enni ebédet.

Figyelt kérdés
Egyáltalán még csak meg sem kóstolja az ebédet. Főzelékek vannak jobbára, amit itthon sem eszik amúgy meg. Na de mi lesz így?? Volt köztetek olyan, akinek a nem jó evő gyerkőce végül evett a bölcsiben? Különben jól érzi magát, bár ez godolom még az újdonság varázsa :)
2012. szept. 5. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én unookahugom sem rajongott ezekértt az ételekért és nem is volt nagyon jó evő de a bölcsiben valahogy hozzászokott. Még csak most kezdtétek a bölcsit még változhat. Esetleg ha bemennél akkor amikor ebédelnek és vele lennél amikor eszik olyat meg lehetne oldani? Amugy csak az evésssel van a gond vagy el van a bölcsiban?
2012. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor sem eszik, ha ott vagyok :( Amúgy nagyon tetszik neki, el van a sok játékkal, csak akkor kezdett el sírni, mikor jött az ebéd és leültek az asztalokhoz.
2012. szept. 6. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam az ovit kezdte múlt héten, ő meg reggelizni nem akar. Ott volt étlen-szomjan egész délelőtt, akkor evett, mikor 11 után érte mentem. Azt mondja az óvónő, hogy szoknia kell még a környezetet, előbb-utóbb (látva a többieket) ő is fog majd enni. Remélem, ugyanis ebéd után szeretném majd elhozni, de így nem merem 11 utánig ott hagyni.
2012. szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
cirkusz. hidd el ha éhes lesz,enni fog.
2012. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Reméljük, akkor a legjobbakat :) most éppen itthon vagyunk, mert lebetegedett :(
2012. szept. 11. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!