Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumit, cumikat kell...

Milyen cumit, cumikat kell először venni a babának? Vannak méreteik vagy megnevezésük?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:

nincs megnevezésük, de a csomagon rajta van hogy hány hós kortól lehet. a 0-tól valót lehet. habár a legtöbb baba az elsö 3-4 hónapban teljesen elutasítja a cumit, majd 3-4 hós kortól meg ki sem lehet venni a szájukból.

a cumisüveg fejekre is rá van írva.

2012. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én MAM cumit vettem, pont tegnap, mert húgom, akinek 3 hós a picifia, ezt tanácsolta. Tkp. majdnem mindenből azt vettem, ami neki bevált. A MAM cumik 0-2, 2-6 és 6+ verzióban léteznek, és igen, van többféle elnevezésük is. Én a nyugtató cumit vettem. A 0-2 hósat vettem csak egyelőre meg, 2 db-ot, mert a 2-6 hós gumijának nem tetszik színe... :) Ezt még le kell egyeztetnem, hogy tényleg ilyenre gondolt-e.


Itt van pl. egy választék - ebben én nem látom azt, amit én vettem:

[link]

2012. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi utsó!én rossman-ban veszek majd neki,amert csak az van a közelünkben!csak nem tudom hogy milyen kell,mert hallottm már játszós cumiról,altatós cumiról meg ugye most te mondtad a nyugtatósat!de lehet hogy a nyugtatós egyenlő az alvóssal?anyukák,akiknek már van tapasztalata,segítsetek kérlek!
2012. szept. 5. 13:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Játszós, altatós nyugtatós cumi tök ugyanaz :)

Amúgy én is MAM cumit vettem ezt a 0-2 hós korig, kisfiam 4 hós lesz, de még mindig azt szívja, nagyon szereti! Ezt a pillangó alakút! Könnyű, kicsi, nem mint azok a nagyok amik beterítik az egész kisbabát:)

2012. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha várandós vagy a csomagban majd kapni fogsz egy olyan cumit, ami pont az első pár hóban kell. nem kell kapkodni. Ja, az is MAM-os. De minden rá van írva a cumik csomagolására.
2012. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, én pl. nem kaptam cumit a csomagba..:S
2012. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Akkor vki kilopta, de a könyvben is van még egy olyan kupon amit, ha visszaküldesz, vagy előkét kapsz, vagy cumit ajándékba. Sajnos, nekem azt még nem küldték meg, pedig már 3 hó, hogy feladtam.
2012. szept. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!