Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe van a 3hetes kisbabátok...

Mibe van a 3hetes kisbabátok felöltöztetve?

Figyelt kérdés
Mindig is az öltöztetéstől tartottam legjobban,és nem tudom jól van-e felöltöztetve.Nem öltöztetem túl?Nálunk 26fok van a szobába van rajta egy rövidújju body+egy rugdalózó,illetve egy textilpelus a kis hátán?Sztetek jó így?Ha délután kiviszem ugyanígy van kint plusz egy sapka.Látom a képeket a közösségi oldalakon,ahol a kicsik csak egy bodyba vannak,hát én félnék úgy hagyni a Kisfiamat.Hozzánk sosem süt be a nap,mindig árnyék van.Várom a tanácsaitokat.
2012. szept. 5. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
26 fokban, ha nincs huzat, kicsit soknak érzem két réteget (plusz pelus a hátán). Bár az én ikreim tavaly ilyenkor voltak 3 hetesek, ugyanilyen idő volt, egy szál bodyban sétáltattam őket, plusz egy pelus a huzat ellen, sapkát nem, az nagyon meleg lehet ilyenkor. Otthon ugyanígy voltak, éjjel 23-24 fokban egy pamutrugi volt rajtuk vagy egy hosszú ujjú nyári hálózsák. Még sosem voltak megfázva (kop-kop) Sok boldogságot Nektek!
2012. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én félek csak egy bodyban hagyni.Nekem azt mondták,hogy rugdalózó alá mindig kell body.Akkor te egy h.ujjú bodyt adtál rájuk és kész?A kis lábuk nem fázott?Én attól tartok még,hogy kint ugye melegebb van,és ha kint alszik behozom,akkor megfázik,nem?Inkább felöltöztetem,minthogy fázzon. :D A sapit a szél ellen adom rá,vagy elég ha a kocsira ráhúzom a szúnyoghálót?
2012. szept. 5. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!