Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelőre illik valamit...

Keresztelőre illik valamit venni a baba szüleinek valamit? Ha igen akkor mit egy 3hós kislánynak?

Figyelt kérdés
Mi szeretnénk venni valamit de nem tudjuk hogy mit lehetne. Füllbevalót kap elvileg a keresztszülöktől, ruha megvan.
2012. szept. 5. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, szülőknek egyáltalán nem szoktak semmit venni, csak a babának. Egy szép fülbevaló bőségesen elég, egy keresztszülőnek év közben is lesz kiadása bőven. Szülinapokon, névnapokon, Karácsonykor, Húsvétkor, Mikulásra illik valamit venni, de szerintem akkor sem kell túlzásba esni. És természetesen látogatni a kis keresztgyereket, szóval azért szerintem ez nem kis feladat.
2012. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem nekünk venni hanem hogy mi mint szülök venni valamit a lányomnak.

Bocsánat ha féreérthető voltam

2012. szept. 5. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:
A szülőknek nem kell venni semmit a babának.Ilyenkor a keresztszülőknek kell venni.
2012. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor félreértettem. Szerintem egyáltalán nem szokás a szülőknek keresztelőre ajándékot venni a picinek, igazából értelmetlen is. Van elég kiadásotok, keresztelőruha, esetleg utána egy családi ebéd otthon vagy egy étteremben. Ez bőven elég.
2012. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én irtam félre bocs.

Nem a keresztelőkor lesz a kaja hanem majd ha mindenki ráér meg amúgyis 7kor lesz este és a lányom tuti nyügös lesz egyrészt fürcsiidő,másrészt jön a foga

2012. szept. 8. 03:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!