Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlacot akarok adni a 8 hós...

Sinlacot akarok adni a 8 hós babámnak estére tápszer helyett, hátha aludna rendesen. Mennyit adjak neki? Cumisüvegesre vagy kanalasra csináljam?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom h a sinlac az pótló,sűrítő,tápszerbe. jó éjszakát tápszert vegyél,az alapból sűrűbbre van csinálva,humanás nagyon jó,hozzá humana jó éjt tea. nekünk ez nagyon bevállt
2012. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bence_ ***** válasza:
Azért előtte kóstold meg. Nekünk kiköpte. Nem volt hajlandó megenni.
2012. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia, nekünk 5 hónapos kora óta ezt vacsizza (sokat sírt éjszaka mert éhes volt). Most 9 hónapos és még mindig csak ezt hajlandó megenni este, kedvence. :)
2012. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom olvassátok-e még?! A 3.válaszolótól szeretném azt kérdezni, hogy bevezetted-e a babádnál vagy rögtön egy teljes adagot adtál neki? Cumisüvegből vagy kanalazva? Egyébként én most kezdem a Hozzátáplálást, azért kérdem. Üdvözlettel: 4,5 hónapos baba anyukája
2012. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!