Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora 4 hónapos babád?...

Mekkora 4 hónapos babád? Miket tud már? Mennyit alszik? Hogy telnek a napjaitok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
6 kg, 2,8 szuletett! Fordul oldalra, epp h nem billen hasra/ hatra! Minden utan nyul, minden edekli! Nagyon ugyesen tartja magat! A napunk kb igy nez ki: 9- kor felkelunk szopizik egy kicsit aztan eljatszik magaba meg rendbeteszem a lakast, meg jatszunk egyutt es kb 11:30 12 korul szopi es alvas, kb 14 oraig alszik van amikor kell cici van h nem! Ilyenkor ha nincs nagy meleg kimegyunk setalni ha meleg van bent jatszunk! 16- orakkol kidol, szopi alvas es van hogy 19 alszik ! Mikor felkell szopi es megyunk setalni! Kb 2O:30 kor hazaerunk, meg egy nagy hancurozas apaval es 9 kor furdes szopi es alvas! Kb reggel 6 es 7 kozott ebred meg szopizni es alszik is vissza 9 ig! Ez egy jo napunk! Van olyan is hogy cel orakat alszik! Ilyenkor nyugos, minden baja van! Egyetlen problemank van, csak az olembe hajlando elaludni! A napokban kezdtem kostoltani almat es nektarint! A ti napjaitok milyenek? Hany kg?4 honapos es 5 napos baba anyukaja
2012. szept. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6770 g (szintén 2800-al született)és 62 cm. Szépen megtartja magát, megfogja a tárgyakat amiket a kezébe adsz (de amúgy nem nyúl szinte semmiért magától), oldalra forog, na meg párszor átfordult már hasról hátra. Egész nap gügyörészik és sikongat és megvolt már az első hangos kacagás is :) Éjjel nagyon jókat alszik, de nappal mindig is rossz alvó volt. Reggel 5-6 között ébred, akkor egy gyors szopi és visszaalszik még kb 9-ig. Addig én rendet rakok, reggelizek, mosok stb, 9-kor megetetem és aztán még a nagy meleg előtt megyünk kb 1 órát sétálni, vagy ha már nagyon süt a nap, akkor csak a teraszra az árnyékba. Kiviszem neki a járókát és felakasztok rá játékokat, amiket tud nézni és ütögetni. Ezzel el van egy darabig. Ha látom hogy dörzsöli a szemét akkor viszem be aludni, de sajna ilyenkor csak max fél órát alszik. Ha felébredt, akk újra evés, aztán megyünk a konyhába főzni. Ő a pihenőszékébe ül addig, én pedig énekelek neki, így akár 1 órát is elvan :) A délután mindig más, ha nincs hőség, akkor séta vagy bemegyünk a városba barátnőzni,vásárolni, nagyszülőket látogatni.Amióta már csak 4 óránként eszik könnyebb kimozdulni. De ilyenkor is max 2 óra ébrenlét után alszik kb fél órát. Aztán este apával játék, 7-kor fürdetés, utána szopi és így max. 8-kor mindig alszik már. Aztán jön nekem még a házimunka kb 10-ig:)
2012. szept. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 4,5 hónapos. 68 cm és kb 8 kg.

forog már minden irányban, hátról hasra 2hós kora óta, vissza 4hósan kezdte. Hangosan gügyög, kacag, rengeteget mosolyog, nevet, nagyon vidám baba. Nem tudom, hogy ez kúszás-e, amit csinál, mindenesetre hasonfekve halad előre, valami hernyómozgás-félével :)

Kb 9kor ébred, napközben 4-5ször alszik kb 1/2-1 órát.Az alvások között 1,5-2,5 órát van ébren. Este 8-kor fürcsi, aztán vacsi és 9-fél10 körül alvás. Alszik kb 6-7-ig, akkor egy evés és alszik tovább 9-ig. Egy nap 6-7-szer eszik. Csak anyatejes.

2012. szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fiam 6,5kg, 64cm, de ruhákból már 68-74eseket hord.

hasról táfordul néha hátra. háton fekve gurgulázik oldalra, de még nem billent át.


gügyög, beszélget -főleg Apához van sok mondanivalója, mosolyog. egy tüneménya kislegény!


szinte minden evés közt alszik fél-1 órát. éjjel kb.10et, de 2-3x ébred közben szopizni.

2012. szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, és készülődnek a fogacskái, néha nagyn nyűgös és ömlik a nyála, és mindent tömköd a szájába.
2012. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!