Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers vagy liberó?

Pampers vagy liberó?

Figyelt kérdés
Illetve azon belül melyik.Csak ez a 2 alternatíva érdekel.

2012. szept. 7. 07:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pampers active baby. Libero nekem túl vastag, nem tetszik. Kényelmesebb szerintem a pampers és nagy a nedvszívóképessége.
2012. szept. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindkettő megér egy próbát. Nekünk mind kettő jó volt. Liberót kaptunk a kórházba, majd itthon is azzal folytattuk 1-es, 2-es méret, majd a 3-as méretet már Pampers Active baby-ben vettem, ez is nagyon jó, szívja a nedvességet, puha. 4-es méretből már több variáns kipróbáltunk, a Pampers ugyan olyan jó volt. Most már 4+ használunk Pampers Active babyt 6299-ért veszem a 120 darabot. Ez egy hónapra elég.
2012. szept. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2 gyerekemnél csak a pampers vált be pedig egy lány egy fiú.
2012. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
pampers
2012. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én a Liberot nagyon szeretem, és már fele olyan vastag, mint régebben volt. Sokat vékonyítottak rajta, de a nedvszívó képessége a régi.

Én személy szerint a Libero bugyipelenkáját is szeretem, csak nagyon drága, így azt ritkábban használunk. Éjjelre viszont mindíg a Libero Comfort Fit megy.

Nappalra Pampers Active baby is volt már, de mást is szoktam nappalra.

2012. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Libero comfort fit és up&go. A pamperst nem szeretem, mert ha jobban megtelik eláll a kislányom fenekétől.
2012. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
csak libero
2012. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pampers. Míg kicsi volt a fiam az Active Baby, aztán az Active Boy+Premium Care. A bugyipelus rövid ideig volt jó, mert a popsi része mindig kicsi volt neki, hiába vettem a kelleténél nagyobbat. Ezek közül a Premium Care volt a tuti befutó.

Liberót próbáltam, nem tetszett, vastag, kemény, és pl a bugyipelus, hiába volt pont az ő mérete, kiesett belőle a kaki, a Pampersnél ilyen nem volt. Ha meg kisebbet vettem, hogy simuljon a fenekére, nem fért bele sem a pocakja, sem a combja.

2012. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Libero: vékony, hátul gumis, nem ereszti át a szagokat.

A Pampers nagyon áteresztette a szagot, pici pisilés után már bűzlött. A Liberonak ráadásul jó kis ajándékai vannak, nézd meg a honlapját.

2012. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csakis a Pampers. Piciként a premium care-t használtuk, 4-es óta az active baby-t. Leginkább az tetszik benne, hogy vékony, mégis kibír 12 órát is úgy, hogy a kislányom este 2-3 dl tejet megiszik, reggelre hatalmasra nő a pelus, de mégcsak nem is nyirkos a popója.
2012. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!