Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom hétfőn lesz 4...

Kislányom hétfőn lesz 4 hónapos. Ma elmegyek új ruhákat venni, mert már kicsi a 62-es. Vajon télre még jó lehet rá a 68-as, vagy melegebb ruhákból inkább 74-est vegyek? A másik, hogy télre miket kell venni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kislányom 48cm-vel született. 1hó: 54cm, 2hó: 59cm, 3hó: 60cm. Most, ahogy itthon sikerült lemérni, kb 63cm. A bodykból már egy ideje 68-as kell, de a rugik eddig jók voltak. Most van akció, ahova megyek gondoltam, amit tudok megveszek. Télre gondolom ugyanúgy kell body, rugi, sapka, gondolom overáll, meg mi kell még? Első baba, gondolom látszik. Köszi a segítséget!
2012. szept. 7. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább 74-es ruhákat vegyél, a 68-assal tuti nem húzzátok ki a tél végéig!
2012. szept. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 68-as ruhákat szerintem max. november elejéig-közepéig fogjátok hordani, így én javaslom, hogy téli ruhákból inkább 74-est vegyél!
2012. szept. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nagyon durva, de vettem 68-as és 74-es rugikat is, a melegebbeket még nem is nagyon volt alkalmam ráadni és kezdi kinőni!!! Nem hiszem el! A rövidujjú 68-as bodyk már kicsik. Amiket máshol vettem még jók szerencsére! Itthon mértem és kb 66-68cm! Ki vagyok! Overállt még nem vettem, de azt hiszem abból 80-ast veszek, mert a 74-es alá, lehet már nem fogom tudni sokáig aláöltöztetni.
2012. okt. 2. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!