Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok is szokta néha...

Ti babátok is szokta néha furán venni a levegőt?

Figyelt kérdés
2hónapos a kislányom és 2napja olyan furán szedi a levegőt-1-2mp-igolyan mintha nem venne levegőt,majd vesz egy nagyobbat.A frászt hozza rám.Bevittem a védőnőhöz,azt mondta sok a nyála és néha elfelejt nyelni.Most már félek a bölcsőhaláltól is...Rettegek,nem merem egy pillanatra sem magára hagyni.Ti babátok csinált ilyet?Ha igen,meddig?
2012. szept. 7. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Alvás közben, vagy ébren is?
2012. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is csinált ilyet a kislányom az első pár hétben, azt mondta a védőnő, hogy ez normális. Most 8 hetes, de már nem csinálja. Szerintem nálatok is el fog múlni, de ha nagyon aggódsz, akkor érdemes beszerezni egy légzésfigyelőt.
2012. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak ébren csinálja.Lehet beszerzek egy légzésfigyelőt...
2012. szept. 7. 18:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak alvás közben csinálta. Cumizik egyébként? Lehet, hogy az segítene, hogy rendszeresebben nyeljen. De ez csak tipp. Első voltam.
2012. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon kell neki a cumi,inkább az öklét szopizza!:) Remélem nem lesz semmi gond,olyan ideges vagyok,állandóan figyelem hogy lélegzik-e.Most is láttam,hogy nem nyel,és venni akarja a levegőt,de persze nem birja.Mit lehet ez ellen tenni?
2012. szept. 7. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél légzésfigyelőt.
2012. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az orrán szokott lélegezni általában? A dokival nem beszéltél erről?
2012. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De beszéltem a dokival,tegnap voltunk nála.Azt mondta,hogy sok nyál termelődik,és néha elzárja a légcsövet.Azt is mondta,hogy addig nincs gond,amig 1-2mp-ig nem vesz levegőt.Azt javasolta,hogy ha 20mp-től tovább nem kapna levegőt,akkor vegyünk légzésfigyelőt.De lehet én máris veszek...Nagyon nyugtalanitó ez az egész...
2012. szept. 7. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!