Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek? (a többi lent)

Segitenétek? (a többi lent)

Figyelt kérdés

3hónapos a kisfiam,szerda éjjel amikor kicseréltem a pelenkát,láttam,h vizeset kakált és zöldet.Elmentünk az orvoshoz reggel,ő csak annyit mondott,hogy igen virusos hasmenése van,itassam többet és ennyi,ha esetleg lenne még más baja jöjjünk vissza.Szoptatom amúgy.Tényleg ennyi lenne?Nem kell adni neki semmit?

Azóta is van,hogy zöldet és vizeset kakál.


2012. szept. 7. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tudom. Viszont egy másik anyukátol hallom, hogy ha a babájának zöld a széklete akkor megint colikás a babája. Ezzel küszködnek ők.
2012. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tejes babáknál a zöld széklet normális. Ha nem múlik vidd vissza, gondolom majd akkor add valamit.
2012. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is 3 hónapos szintén anyatejes és kakilt már zöldet. (van, hogy szinte spenótzöldet!)Neki nem vírusfertőzése volt/van és többször előfordul. Azt mondta a védőnő, hogy tartsak "allergén diétát": igyak kevesebb tejet, ne egyek mogyoróféléket, halat. Ezek okozhatnak hasmenést, azért zöld a kakija mert nincs elég ideig a pocijában a tej és nem emészti meg teljesen. (ha esetleg később is tapasztalnál ilyet és nem vírusfertőzése lenne)
2012. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vírusra nem tudsz semmit sem adni mert nincs gyógyszer rá

max ha lázas csillapítod (már ha lázas)


anyatejes babánál akkor zöld ha túl sokat evett és nem tudta rendesen megemészteni

ha állandósul akkor vidd orvoshoz és nyomatékosan hívd fel rá a figyelmét

2012. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!