Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok már a babátokra rugit...

Adtatok már a babátokra rugit body nélkül?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtam, hogy jó lenne a hoszú, de 2 réteg meg sok.
2012. szept. 7. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mindig body nélkül adtam rá.

Ha hideg volt akkor a rugira adtam egy pulóvert és egy gatyót.

Aludni viszont csak rugiban aludt.

2012. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eleinte én is dilemmáztam. de most 5,5 hónapos a babám és mostanában már csak rugit adtam éjszakára ha kicsit hüvösebb volt. Majd ha hidegebb lesz csak akkor adok alá badyt. A nagy melegben meg csak badyt de gondolom te is így csináltad.
2012. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor ezek a se hideg, se meleg időszakok vannak, akkor igen, kap body nélkül rugit.

Ha hűvösebb lesz, akkor adok alá bodyt. Vagy body, pizsamanadrág, felső. (Bár, már nem tekinthető babának, 17 hónapos.)

2012. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, ahogy az időjárás engedte :)
2012. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. szept. 7. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:

ha nagyon hideg volt kint csak akkor


most a rugi a pizsije mert már nagy 20 hós :-)

2012. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én soha. Nem azért mert ellenzem. :D Én is gondolkoztam rajta, de nekem olyan fura lett volna. Mintha én vennék fel farmert, pólót, bugyi és melltartó nélkül. Tudom, hogy nagy hülyeség, de bennem ilyen érzést keltett! :D Én úgy szoktam, hogy hosszú ujjú body, pizsama naci és zokni, vagy talpas naci. Most 6 hós.
2012. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze csak akkor adtam rá mind kettőt mikor még nagyon pici volt és hideg volt.
2012. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!