Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, Ti tudtok nyugodtan...

Anyukak, Ti tudtok nyugodtan aludni, ha a par hetes babatok hason alszik eppen ejjel?

Figyelt kérdés
Szeret hason aludni,mert hasfajos.Van,amikor csakis ugy marad meg siras nelkül.De ma az orvos nemtetszeset nyilvanitotta ki es a bölcsöhalalt emlegette.
2012. szept. 7. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én sokkal nyugtalanabbul aludtam, amikor hanyatt fekve aludt, mert akkor meg attól féltem, hogy bukik és én nem veszem észre.
2012. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudnék aludni. De nem altatom hason(3. baba),az előzőeket se mertem hason altatni,csak pár hónapos korukban.
2012. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

3 gyerek mind hason aludt csak úgy tudott rendesen aludni mind

a legnagyobb 11 éves még mindig hason alszik el mondjuk én is csak úgy tudok :-)

jaa nem paráztam aludtam nyugisan mert mellettem aludtak jó sokáig :-)

2012. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 TKI Ibolya ***** válasza:
Én így altattam a gyerekeimet mivel másként nem is aludtak.A lányom még csak csak elaludt az oldalán de a két fiú csak hason volt hajlandó aludni.Az elsővel teljesen egyet értek én sem mertem őket háton altatni(még ha szerettek volna akkor sem),mert én is attól féltem,hogy ha buknak megfulladnak tőle.
2012. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia. Nyugodtan azt nem mondanam, de jol alszom. Kisfiam hasonalvo mar az elso percektol, van legzesfigyelonk, igy azert nem aggodom annyira.
2012. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én örültem volna ha így alszik. De neki nem tettszett soha a hason fekvés. Mondjuk egyszer arra mentem be hogy teljesen az arcába gyürte az alatta lévő textil pelust :( nagyon megijedtem. Barátnőm mondta is hogy az nem kell alá, mert az övénél ilyen hiba nincs. Hát fene se tudja, enyém egész sokat fordult az oldalára ha meg nem törülközőt gyürtem a hátához és nem gurult vissza.
2012. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Erre van a légzésfigyelő. Egyébként a hason altatás az ideális.
2012. szept. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, van légzésfigyelőnk. A kórházban (NIC) is hason, néha oldalt altatták :)
2012. szept. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Háton és oldalt folyamatosan azt hallottuk, hogy jön fel neki a tej, és nyeli vissza álmában.

A hason alvás vált be, de nyugodt csak légzésfigyelővel voltam.

Vegyetek vagy kölcsönözzetek.

2012. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem az elején csak hason aludt meg csak úgy lehetett altatni a csípője miatt mert végig faros volt a drágám.

Vegyetek légzésfigyelőt meg ne parázz rá mert sokkal rosszabb nyugi nem lesz semmi baja :)

2012. szept. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!