Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányas pelust használtok? És...

Hányas pelust használtok? És milyen fajtát?

Figyelt kérdés
Az én 3,5 hónapos 7 kilós lányom most használja az utolsó darabokat a Pampers 3asból. A 4es nem lesz túl nagy? Ha jól emlékszem akkor az talán 12 kg-ig van.
2012. szept. 7. 22:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és van még egy nagy problémánk! Kifolyik sokszor a kaki. De nem a combjánál, hanem a hátánál. Pelust kéne váltani? Itt csak 3 féle van(Anglia). Pampers, huggies, és asda saját márkás.
2012. szept. 7. 22:32
 2/9 anonim ***** válasza:
A 3-as pelus még bőven elég neki. Enyém is 7 kiló és azt használjuk. Igen a 4-es még hatalmas neki. A Pampers semmit nem ért nekünk sem. Akkor inkább huggies. Az jobb minőség.
2012. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia. En is Angliabol vagyok.

Mi a Pampers Active Baby-bol a 4-es hasznaljuk. Kisfiam 5,5 honapos es nem nagy ra. 7-12 kg van azt hiszem, de pont jo. Nekunk a 3-as nem sokaig volt jo.

Az Asda-sat meg nem probaltam, de a Huggies-t az igen, es borzaszto volt, kifolyt mindenhol minden, kidobtuk az egesz csomaggal.

Pampers new baby 3-at hasznaljatok???

2012. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt elfelejtettem hogy nektek viszont a 4-es valoszinu nagy lesz meg. Rosszul irtam, ugy akartam hogy kisfiam 5,5 honaposan hasznalja a 4-est.
2012. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen , new baby 3ast használjuk most :)
2012. szept. 7. 22:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Enyémnek már nem volt jó 7 kilósan a 3-as méret, ha jól emlékszem, az 8 kilóig van.

A 4-es pelusok 7-kilótól vannak, mindkét gyerekemnek kellett a 4-es méret 7 kilós koruktól. A 3-asból kijött minden.

2012. szept. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lányommal 7kg-tól váltottunk 4-es Pampers Active-ra.
2012. szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A végén Pampers baby dry 3-ast vettem, ez 9 kilóig van!
2012. szept. 9. 00:36
 9/9 A kérdező kommentje:
Várom a többi választ hogy kinek hányas vált be és hány kilós baba használta. (most van nagy akció , be kéne tárazni:)
2012. szept. 10. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!