Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki csak anyatejet adott a...

Aki csak anyatejet adott a picijének az mikor kezdte el a hozzátáplálást? Mennyi idős volt a baba?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a második gyereknél kivártam a 6 hónapot. Hiába mondta mindenki már a 4. 5. hónapban, hogy kezdjem el a hozzátáplálást. A harmadiknál se szeretném előbb elkezdeni, ha lesz elég tejem. Most 2 hónapos.
2012. szept. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5. hónapban, és szerintem pont ez volt az ideális, én így érzem. A következőnél is 5 hónaposan kezdem majd el.
2012. szept. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5,5 hósan kezdtük, de a köv gyereknél már kivárnám a 6 hónapot.
2012. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsővel 6 hóna, másodiknál 3 és fél hósan kezdtük, mert vérszegény volt és vashiányos, igy az orvos javaslatára elkezdtük.
2012. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első 5 hónapos volt, már alig vártam, hogy elkezdhessük, mert az milyen jópofa is lesz, és a védőnő is így javasolta. A másodiknál ugyanez a védőnő azt mondta, várjuk csak ki a 6 hónapot. Így 3 hét múlva kezdjük, hogy őszinte legyek, egyáltalán nem várom, újra pepecselni, meg mindenhova hurcolni magammal a kaját, meg azon izgulni, hogy ő sem issza meg a vizet. :)
2012. szept. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most kedztem el a napokban ,eddig csak anyatejes volt,15-én lesz 6 hónapos.
2012. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy hete már kóstoltatom az almát lereszelve, nagyon ízlett Neki, ma tettem bele egy kis Hippes babakekszet is, nagyon jóízűen megette. 1 óra múlva azért kérte a cicit is. :)

Korábban, kb. 5 hónaposan kapott baracklevet is már párszor. Meg nyalt már meg sárgarépát, kiflicsücsköt is.

Valahogy nem tudom ezt szigorúan venni. Eddig is mindig az ösztöneimre és az Ő igényeire hallgattam, és bevált.

18-án lesz a Kisfiam 6 hónapos.

2012. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4 hónaposan, de nem a klasszikus hozzátáplálást csak őszibarackot adtunk neki mert folyton baj volt a kakival.

Rendesen 5 hósan kezdtük, nem bántam meg, a következővel is így tervezem.

2012. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!