Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki grízt kever este a...

Van aki grízt kever este a tápszerbe, hogy a baba jól aludjon, vagy ideje védőnőt váltanom?

Figyelt kérdés
Ezt tanácsolta, mivel nem alszik a gyerekem,egy éves.
2012. szept. 10. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Tehetsz bele nyugodtan! Én is csináltam, szerették, igaz én már tejből csináltam nekik 1 évesen.
2012. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

az én lányom olyan 18 hónaposan szokott le arról h éjjel keljen


szerintem nem kellene grizt keverni bele

éjjel adj neki vizet inni lehet h csak szomjas

1 évesen simán belefér h felébred éjjel akár 2x is

védőnőt nem tudsz váltani vagyis csak nagyon nehezen

2012. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
inkább tegyél bele +2kanál tápit
2012. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont egy éves korban kezdődött, hogy az addig jól alvó kislányom sokat felébredt. Én lassan felszívódó szénhidrátokat (müzlit, zabpelyhet, kölest) kevertem az esti tejpépbe, és megszünt a rosszul alvás.
2012. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a tápszerbe keverem, hanem vízben megfőzöm keményre majd banánt turmixolok hozzá, ez eszi 7 körül, imádja, majd fél kilenckor kap tápszert, utána rögtön elalszik, és reggel fél hétig meg se szólal. 10 hónapos a fiam. Lehet igaza van a védőnőnek, nem tudom mit vacsorázik a babád, de lehet nem laktató neki. Mostanában mi már kenyérfalatkákat is vacsizunk, mikor mit, de ha vacsira kevesebbet eszik akkor hajnali ötkor felkel tápszert inni az én fiam is.
2012. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egyszerűbb ha jó éjszakát tápit veszel neki éjszakára,vagy éjjeli tápi előtt vacsira kap tejpépet
2012. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is megdöbbentem, mert nekem meg a 40 év körüli abszolút tájékozott, konferenciákra járó, önmagát folyamatosan továbbképző gyerekorvosunk mondta, mert egyrészt nem alussza át az éjjelt 1 éves fiam, másrészt pedig nem hízik hónapok óta csak alig-alig (50-100 grammokat). Harmadik gyerekem, sose adtam egyiknek se tejbegrízt meg úgy általában grízt csak már nagyobb korukban és csak az egyik gyerekem szereti különben is szóval nem vagyunk egy nagy grízezősek.
2012. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy ha este 7kor belakik, akkor 9kor nem akar inni tápszert és megint nem oldok meg semmit, mert korábban ébred.
2012. szept. 10. 14:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

egy évesnek már akkor sem a tápi a vacsija :( akkor 8kor add neki azt az ételt amit ti is esztek, de tejbegrízt is adhatsz neki, így kap szénhidrát dúsat és tejet is.

magában tápi tényleg kevés, el is hiszem, hogy éhesen rosszul alszik.

persze egyik napról a másikra nem lehet átállni, segítsd, de mindig kínálgasd mindkettővel.

enyém 10 hónapos korától kapott vacsit majd fürdés után tápit, most 3 éves, még mindig így van csak már tejet iszik lefekvés előtt

2012. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy az a vacsija. Azt kap fürdés után, vacsi 7kor van, de nem eszik túl sokat, csak egy fogást kap, abból pedig nem eszik jóllakásig. 9kor pedig kap tápszert, de ha 7kor kapna 2 fogást, akkor a tápszer 9kor már nem kellene.
2012. szept. 10. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!