Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, ha a 9 hós baba aki...

Az baj, ha a 9 hós baba aki már 3 és félhósan kezdte a hozzátápit (tápszeres) csak ritkán kap husit, kevesebb mint heti egyszer, kb 2 hetente?

Figyelt kérdés
Nem az én gyermekem, egy ismerősömé. Szerintem kevés.
2012. szept. 10. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Ha az ismerősödet érdekelné, akkor feltenné ő a kérdést!

Neked meg nem lehet beleszólásod, mindenki utálja, ha belepofáznak a gyereknevelésébe kéretlenül.


Szerintem nem kevés, a tápszerben minden anyag megvan.

Nyilván az anyatej jobb.

Valaki 9 hós korában még egyáltalán nem vezeti be a húst!!!

2012. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%

Kinek baj?

Vannak vegetáriánusok, azok gyerekei semmi húst nem esznek. Ha a fehérjebevitel megoldott más módon, akkor nem baj.

Kilenc hónaposnál meg amúgy sem...

2012. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na jól van az ilyen idegbeteg anyukák kíméljenek már a válaszoktól. Ki szól bele a más dolgába? Direkt nem is szóltam az ismerősömnek érte, hisz az ő dolga az ő gyereke. Viszont kíváncsságból feltettem itt a kérdést, mert szerintem nem elég, mert kéne már a fehérje ennyi idősen, ami a tápszerben nincs.
2012. szept. 10. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
6%

Akkor vigyél nekik húst, és tömd meg :)

Ha szerinted kevés.

Nem vagyunk idegbetegek :)

2012. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vegetráriánus a szülő amúgy. Viszont olvastam ha a szülő az is, attól a gyereknek illő húst adni, de ha nem is ad, mással kell pótolni azt. Mindegy ebbe ne menjünk bele, mert nem erről van itt szó.
2012. szept. 10. 14:07
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, kevés! Minden nap kellene kapnia egy keveset. Ebben a korban nagyon magas a fehérjeszükséglet és a vasat is kapnia kell a húsból. Vegetáriánus csecsemő komoly hiányállapotban szenvedhet.
2012. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Faff0529 ***** válasza:

Szia!


Igen, valószínűleg kevés. Amikor elkezd az ember husit adni a picinek, akkor utána minden nap kéne,h kapjon. Napi 1x.

Bár, szerintem már az is elég nagy baj,h 3,5 hósan elkezdték a hozzátápit, de ezt csak zárójelben, nagyon halkan, saját véleményként kezdem meg.

2012. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sumergo ***** válasza:
Eleinte én is csak hetente 2x, 3x adtam husit a főzelékbe. Aztán rokonságban levő gyerekorvossal beszéltem, és ő mondta, hogy nagyon kell a hús a vashiány megelőzésére, azóta minden nap kap húst, vagy ritkán májat. Ennek fényében ez nagyon kevés. Biztosan csak ilyen ritkán kap? Nem akarom elhinni.
2012. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pedig így van! Persze nem szólok bele, én is furcsáltam mikor mondta. Azt hittem, hogy lehet én tudom rosszul.
2012. szept. 11. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!