Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöldséget gyümölccsel, répával...

Zöldséget gyümölccsel, répával keverve elronthatom a baba ízlését?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos a babám, már sok mindent eszik, mert nem volt elég anyatejem. Viszont a "semmilyen" ízű zöldségeket nem szereti (brokkoli, borsó, krumpli). Ha ezeket keverem édeskés zöldségekkel vagy pici gyümölccsel, azt jókedvvel megeszi. Cukrozni nem akarom. TAPASZTALT ANYUKÁK: meg fogja ettől még enni később a sósabb főzelékeket is?
2012. szept. 10. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ez egy nagyon jó kérdés!! Én is így vagyok a lányommal, és félek később nem kell majd neki a sósabb, mert hozzászokik az édeshez.
2012. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem nem fog hozzászokni az édes ízekhez attól, hogy most gyümölcsöket, és édes zöldséget adsz neki. Meg fogja enni kicsinyenként majd a másmilyen ízű ételeket is ne aggódj. Ő tudja mi jó neki, és ezekben is egy csomó jó vitamin és tápanyag van. Viszont cukrot tényleg ne adj neki! 2 gyerekes anyuka
2012. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így próbálom finomabbra csinálni a főzelékeket. Én sem enném meg magában, aminek "zöld" íze van :) Később az enyhe fűszerekkel, tejjel, sajttal is lehet variálni. Meg a nagyobb babámon látom, hogy nekik is változik az ízlésük, ahogy nőnek.
2012. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!