Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lányomnak bébitaxit...

1 éves lányomnak bébitaxit szeretnék. Mi vált be nektek?

Figyelt kérdés
Max. 10.000 Ft-ért.

2012. szept. 10. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a cora bizalomkártyán összegyűlt pontokért kértünk egyet. Az is tökéletes és imádja a lányom.

Ilyen: [link]

2012. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! A múltkor akciósan 12 volt a Brendonban most már 15 egy nagyon szuper. Pattogós!!! Ha egy kicsit rá tudsz szánni többet akkor nagyon ajánlom. Mikor ráül akkor tud ugrálni is rajta és zenél is, de hajtani is tudja lábbal. Az elején még pattogni fog rajta addig nagyon szuper a zenélő dolog mert felkelti az érdeklődését. Később ha belejön már magától kezdi el ellökni magát. Playskool és még elég új így használtan képtelenség beszerezni. De talán olcsóbban webáruházakban hozzá juthatsz. Keresgélj! Nekem sürgősen kellett így én nem értem rá rendelgetni. A brendon termékei között megtalálod a játék kategórián belül...

[link]

2012. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a legegyszerűbb hipermarketes van.Első szülinapjára vettük.Tetszett neki,de még nem haladt vele,csak tologattuk.Később hátrafelé,majd előrefelé is sikerült hajtani.Nagyon drágát nem érdemes venni,mert kb. ez is annyi ideig köti le,mint bármelyik másik játék.Napi 5-10 perc.
2012. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiamnak egy kb 2500 Ft-os járgánya volt, imádta, hónapokig nyúzta. Dorex 2000 Kft gyártja.
2012. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Hello Kitty-s vagy Micimackós bírja a strapát? Igazából benti használatra kellene, ami nem zúzza szét a parkettát.
2012. szept. 13. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!