Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Váltsunk tápszert? (beba pro...

Váltsunk tápszert? (beba pro 2-re? )

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hónapos, születése óta a Beba sensitive ha-s tápszert kapja. Az utóbbi 1 hónapban van h 3x is kel éjszaka enni. Előtte volt, h átaludta az éjszakát, vagy 1x kelt. Ez lehet annak a "jele", hogy nem lakik jól már ezzel a tápszerrel? (napközben nem eszik tápszert)
2012. szept. 10. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.A kislányom is Beba senzitivet evett aztán 6 hós korában váltottam volna.Kipróbáltunk többfajta 2-es tápszert,jó éjt tápszert de a mai napig felkel éjszaka 2-3* enni(11 hónapos).Az összetételük pedig csak nagyon minimálisan tér el.Úgyhogy ugyanazt a tápszert kapja mint eddig.Próbáld ki hátha neked beválik!!
2012. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Faff0529 ***** válasza:

Szia!


Szerintem próbáld ki a beba 2-t vagy a good night-ot.

De az is lehet,h az orvosod nem javasolja, csak a HA-s tápit egy éves koráig... Akkor pedig szerintem azt próbáld meg,h vacsora előtt kb. 2 órával adsz neki főzeléket - gondolom már elkezdtétek a hozzátáplálást. Ilyenkor kaphat azt, amit ebédre csak husi nélkül.

2012. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia, igen lehet hogy nem elég neki az 1-es tápi, de HA-sból is van 2, kérdezz rá a dokinál, engem kifejezetten, leszúrt, hogy miért adom még mindig neki 8 hósan az egyes tápszert.

Sztem igenis nagy különbség van köztük, sokkal laktatóbb a kettes tápszer, sűrűbb, alig jött át a cumin, kellett vegyünk nagyobb lukú cumit. Mondjuk én a Humana tápszert adtam neki, de már tudom, hogy nincs köztük nagy különbség, úgyhogy tuti a Beba tápszernél is így van.

2012. szept. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Vacsi előtt 2 órával pépet adok neki, de ez sem segít. Valószínű, h megpróbáljuk a 2-es tápszert.
2012. szept. 11. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!