Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bosszantó kicsit?

Nem bosszantó kicsit?

Figyelt kérdés

[link]



Véletlen találtam rá, csak a kép a lényeg, nem igaz, hogy annyira fontos volt az a telefon, még most is morgok, nekem is picim van, de pont ilyen esetek miatt választottam "tank" kocsit, és a telefont úgy dobtam volna el, ha mégis ilyen történik, nem még tartom, és úgy ügyetlenkedek...


2012. szept. 10. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

először is...: miért nem volt bekötve a gyerek?

mit mondott a telefonba? : ó na most felveszem a gyereket... na fél kézzel kivakarom... most véletlenül leejettem... ,,ne hívjalak vissza később?" ...áá! megoldom nyugi. csacsogjunk...

DURVA!!!

2012. szept. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ava87 ***** válasza:
58%

Szerintem ilyenkor az ember azt se tudja, hova kapjon. Én nem hiszem, hogy tudatos volt, hogy most eldobja a telefont a fenébe, vagy tartja a kezében, vagy akármi. Aztán miután már a kezében maradt, csak beleszól annak, akivel előtte beszélt, hogy mi van. Ez egy szerencsétlen baleset, ennyi.

Hú, azért nagyon örülök neki, hogy az én bénázásaimat nem örökítik meg fotósok.

2012. szept. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Az oké, hogy az ember kicsit "hülye" lesz, ha hirtelen trauma történik, és nem gondolkozik, ez még megmagyarázná azt, hogy miért nem dobta el a telefont és ugrott felvenni a babát. Na de az utolsó képen látszik, hogy fogja a babát kezében, de közben a vállával még mindig a füléhez tartja a telefont. Tehát volt ideje magához térni, meg minden, de a csacsogást a telefonon azért nem hagyta félbe. Na ez már durva.

Amúgy nem szoktam külső alapján ítélkezni, de ha megnézitek a csajt, az arckifejezésén és az öltözékén is látszik, hogy nem éppen egy minta anyuka típus.

2012. szept. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Igazából azt nem értem, miért nem volt bekötve a baba?! Ez felelőtlenség.

Egyébként előfordulnak ilyen balesetek, de ha be van kötve a kicsi, nyilván nem borul össze-vissza szegény.

A telefont igazán letehette volna, amikor elkezdte összeszedni a babát. Gondolom látta, hogy nincs nagy baj, így inkább mégsem. Furcsa.

És bocs, de engem meg az bosszant, hogy "nem szoktam külső alapján ítélkezni, de az öltözéke alapján nem egy minta anya típus". Aha, ez tényleg nem ítélkezés, ugye? Azért, mert nem bolyhos mackóban van, vagy állig begombolt kabátban, akkor már nem is lehet jó anya? Azért történt a baleset, mert rövid nadrágban van? Na ne már! Egy felelőtlen dolgot tett, az az, hogy nem kötötte be a babát. Balesetek akárkivel előfordulnak, nálunk is volt, hogy bár fel nem borult, de megdőlt a babakocsi oldalra.

2012. szept. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Azt hiszem én is szar anya vagyok,mert bizony szoktam felvenni sortot, sőt még szőke is vagyok. Nálam is a "nem ítélkezős" válaszadó verte ki a biztosítékot.
2012. szept. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Most őszintén? Unatkozol h ilyen kérdéseket teszel fel? vagy várod a megerősítést h te bizony ügyes vagy h nem borítod ki a gyereket? Volt már velem is h elbambultam és nem vettem észre h jött egy bukkanó (kis hazánk remek útjain) és bizony megakadt elég rendesen a akocsi,majdnem nekem is orra bukott.

És egyik kedves válaszoló: nem sortban voltam, és nem szőke a hajam, így azért már anyatípus vagyok?

Abban teljesed igazad van h be kell kötni a gyereket, mert olyan hirtelen tudnak bármit csinálni, ha nem lett volna ez a baleset akkor is kieshetett volna. Azt h miért tartotta a telefont? Lehet nyugodt anyukák kategóriába tartozik, látta nincs baj, nem idegeskedett. :)

2012. szept. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Hát azért ezen a csajon látszik hogy nem egy IQ bajnok.
2012. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Alaposan megnézve ezeket a képeket azért elgondolkodtató, hogy hogyan borult fel az a babakocsi? Nekem is hasonló kocsim van, de elég nagy erőfeszítés lenne így előrefelé felborítani. Érti ezt valaki?
2012. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok: egy kicsit más téma: egyébként mindig elgondolok azon h hogyan készülnek hasonló képek? valaki fényképez, nem? és eszébe se jut h ahelyett h fényképezne, odamenne és segítene????Nem olvastam a cikket, lehet valami ismert személy az anya, lehet azért fotózták. De sajnos már tapasztaltam h nem kapunk sokszor segítseget. Na bocs eltértem a kérdéstől
2012. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem csak az akaszt ki, mért nem volt bekötve a gyerek...


A telefont úgy tartom a fejemmel, vállammal, hogy semmiben nem gátol, bármit megcsinálok mellette. Sokszor van, hogy mosogatás közben már nem beszélek, de még van 3 tányér, akkor nem állok le kezet törölni, hogy le tudjam tenni, megcsinálom, és utána teszem le. Lehet, hogy én is a nyakamba csaptam volna leggyorsabb megoldásként a telefont :)


Sőt, az is kiakasztó, hogy egy babakocsi, amiért ennyi pénzt elkérnek, a legkisebb gödörben felborul...

2012. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!