Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vegyek overállt a...

Mikor vegyek overállt a babámnak télre? 8 hónapos. Addig még tök sokat nőhet. De elviszik a jókat. Nem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát elvinni nem fogják a jókat:D

De sztem megveheted most is, max 2 mérettel nagyobbat vegyél, úgy tutira nem növi ki.

2012. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akár megveheted most is. A jelenlegi mérete olyan 80-as körül lehet, ugye? Akkor vehetnél egy 86-ost, azt biztosan jó lesz egész télen.
2012. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben feleslegesen nem vennék zsákbamacskát. Később netről is rendelhetsz, ha a boltban nem lesz olyan ami tetszene...
2012. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, hol 80-as egy 8 hónapos gyerek mérete, de akkor jó nagyra nőhetett.


Igaz, minden gyerek más, de egy 86-os méretű ruha az 18 hónapos gyereknek felel meg.


Az én lányom 14 hónapos és 80 cm, ami az átlag.


De, ha átlag feletti a kérdező gyereke, akkor nyilván tudni fogja, hogy milyen méretet vegyen.

Főleg, hogy ő tudja a legjobban, hogy mennyit nő a gyermeke havonta.

2012. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

74-es, s eddig lassan nőtt.

Alá is kell öltöztetni.

fogalmam sincs, hogy a 80as kitartana e az egész télen.

2012. szept. 11. 14:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg, mert utánna bánni fogod hogy nem vetted meg, ha nem kapsz olyat amit kinéztél
2012. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6 hós és 80as ruhát hord kedves utolsó. Nagyon változó kinek mekkora a babája. Az a lényeg kérdező, hogy te tudod a méretét. Ha most veszel mindenképp egy számmal nagyobbat vegyél. De szerintem is ráérsz megvenni. Azért olyan rohamosan most már nem fog nőni, mint eddig. Én majd október végén, november elején veszem meg.
2012. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én 3,5 hónaposomnak tegnap vettem a C&A-ban overallt. Csórikámat még bele is próbáltam egy 68-asba(csak kicsit üvöltött), mert nem tudtam eldönteni, hogy a 68-as vagy a 74-es lenne jó. Hát a 74-ben elveszik (a 68-as meg most jó), de hol van még a március?

Egyébként én is azért vettem meg most, mert ebből a fajtából 1-1 db volt minden méretből.

2012. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha most a korának megfelelő méretet hord, akkor vegyél akkorát amekkora idős télen lesz. Ha mégis kinövi januárra, még mindig vehetsz egy másikat a teszveszen
2012. szept. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!