Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy altatjátok a 10...

Ti hogy altatjátok a 10 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Vállamra raktam, megsimogattam a hátát, adtam neki egy "cumispuszit" (cumis szájára adtam puszit) és beraktam a kiságyba. Betakartam és becsuktam a szobaajtót. Reggel pedig újra találkoztunk :)
2012. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Letettem a kiságyba, lehúztam a redőnyt, megsimogattam, mondtam neki csicsika és kijöttem. Lányom pár hónapos korától kezdve így alszik el. Most 2 éves.

Csak akkor kellett őt altatni (felvenni, simogatni, esetleg ringatni), ha beteg volt.

2012. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Babakocsiba be, és tologatás... :(
2012. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Este cicin alszik el, napközben beteszek zenét és az ölemben lehunyja szemét majd egyből beteszem a kiságyba.
2012. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 éves lesz, 8-kor mondom, hogy jóéjszakát, már megy is a szobaajtóhoz, áll a kiságy mellett, beteszem, redőny le, puszi, ajtó becsuk. Néha fél órát is elbeszélget magában, mielőtt elalszik. Gyakorlatilag születéstől ez van.
2012. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Este fürdés után tápszer, ezt már félhomályban issza meg, majd beteszem a kiságyba és el is alszik. Nappal fogom egy pár percet és simogatom a hátát, de max 5 perc, és berakom a kiságyba, és kimegyek a szobából. Ilyenkor van, hogy feláll az ágyban és vissza kell mennem, megint kiveszem, megint simogatom egy kicsit, mondom neki, hogy tente baba, és újra beteszem, soha nem hagyom, hogy az ölemben aludjon el.
2012. szept. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Napközben: együtt besötétítünk a szobába, cici, aztán még ébren van berakom a kiságyba, pár perc alatt forgolódva elalszik.

Este cicin alszik el általában, ekkor azért már fáradt,beteszem az ágyba, hasra fordul, és alszik. Ha nem akar elaludni, akkor elég neki annyi h ott vagyok az ágy mellett, simizem a hátát,de van hogy csak megfogja a kezemet, és ugy alszik el.

2012. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!