Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jöjjön a második baba?

Mikor jöjjön a második baba?

Figyelt kérdés
A kislányom most múlt 1 éves. Kb. 1 hónapja leválasztotta saját magát, így már nem szopizik. Egyre gondolok a második babára, de a párom egyenlőre nem akarja. Nagyon problémás volt az első terhességem valószínűleg ezért.
2012. szept. 11. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a pároddal közös megegyezésre juttok, akkor jöhet.

Ideális bármi lehet - a kicsi vagy nagyobb korkülönbség is-, csak jó, ha mindketten egyértelműen szeretnétek.

2012. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna. :)

Nekem 13 hónapos a fiam, 11 hónaposan leválasztotta magát. Nálunk annyi a különbség, hogy mindketten szeretnénk második babát de mivel a kapcsolatunk sem túl jó most ráadásul nagyon problémás volt a terhességem, nem tudjuk, hogy mi legyen...

Párod miért nem akarja még? Az anyagiak miatt?

2012. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja bocs, elolvastam még egyszer a kérdésedet és most sikerült felfogni :)

Én is leginkább attól félek, hogy hogyan magyaráznám meg a kisfiamnak ha be kellene feküdnöm hetekre a kórházba. Valószínűleg sehogy nem tudnám és tuti megsínylené..

2012. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Inzulinos cukros voltam, 2x feküdtem a kórházban 2 hetet és a végén toxémia miatt indítani kellett a szülést. A szülés utáni napon a kislányom kórházi fertőzés miatt leszürkült és az intenzívre került.
2012. szept. 11. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a distópiás vesém meg vészes hányás miatt kellett 8 hétig kórházban feküdnöm és a kisfiam szintén beszürkült egy szülészeten elkapott fertőzés miatt amitől intenzívre került 4 napra majd további 6 nap osztályos kezelés...
2012. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!