Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Valóban lehet egyform...

Anyukák! Valóban lehet egyformán szeretni 2 gyereket is?

Figyelt kérdés

Még csak egy gyermekem van(10 hós),konkrétan még nem is tervezünk másikat,de nekem egyenlőre olyan hihetetlen,hogy majd egy másik gyereket is ugyan úgy fogok majd szeretni,mint az elsőt.

Ez tényleg így van?Tényleg lehet úgy?

Idegbetegek és kötözködőek ne vegyék a fáradtságot a válaszukkal!!!!!


2012. szept. 11. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy szeretem mindkét gyerekemet, nem tudok különbséget tenni.

De sajnos ismerek olyat (két anyukát is), aki nyíltan be is vallotta, hogy az egyiket jobban szereti mint a másikat - és ezt ki is mutatta. Hát komolyan, én úgy sajnálom azokat a gyerekeket...

2012. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem kettő van :)

Ugyanúgy szeretem őket, bár viccesen azt szoktam mondani, mikor kérdik, melyiket jobban, h "amelyik épp csendben van" :))) /olvastam valahol/.

De viccet félretéve, másért szereted a nagyot, másért a kicsit, de akkor is megszakad a szíved, ha a naggyal történik valami (pl. elesik a biciklivel), akkor is ha kicsivel...Igazságot akarsz tenni köztük, de nagyon nehéz úgy lavírozni, h egyik ne bántódjon meg ...

Én bennem mondjuk az is megvan, h próbálom "tudatosan" kétfelé osztani a szeretetemet, mert ismerek olyan családot, ahol pl. a nagyobb az "isten", egy (otthon punnyadó, lusta ), a kisebb (szorgalmas, okos) meg "le van nézve".

2012. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na látjátok!Én ezt nem akarom majd!Különbséget tenni közöttük és bármelyiket is jobban szeretni mint a másikat!

Ezért félek úgy!

2012. szept. 11. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Hát persze. Nekem 3 van és azt is lehet egyformán szeretni!!! :)
2012. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindkettőt szereted, egyformán. Ugyanúgy megszakad a szíved, ha bármelyiknek baja történik, ugyanúgy csordultig telsz büszkeséggel, ha valamelyik ügyes, okos...

És az sem baj, ha egyik nap az egyiket "szereted jobban", mert épp aznap ő csinált valami hihetetlen cuki dolgot, vagy nagyon jó kisfiú/kislány volt. Nem baj, mert másnap már lehet, hogy a másik gyerek lesz a "kedvenc".

2012. szept. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 13. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!