Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabám popsija felett van...

A kisbabám popsija felett van egy lyukacska?

Figyelt kérdés
A kisbabám elmúlt egy hónapos amikor megszületett akkor vettem észre hogy a popsija felett van egy kis lyukacska (egy behuzódás az utolsó csigolya alatt)az orvosok megnézték és azt mondták hogy nincs vele probléma ( nincsen összeköttetésbe semmivel és nem váladékozik)Nem tudom hogy ez nagyobb korában hogyan fog változni esetleg el is tünik.....

2012. szept. 11. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az én egyik ikerfiamnak is van hasonló. Én még nem mondtam orvosnak, neki sem váladékozik,nincs vele semi. De imádom:)

Nem tudsz fényképet feltenni?

2012. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A lányomnak is van, először félelmetes volt, hogy lukas a gyerek, de azóta szépen kigömbölyödött a kicsi, nem látszik ki neki. Ott maradt, de már takarja a popsija.

Csak akkor kell vele foglalkozni, ha váladékozik.

2012. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is van, a dokinőnk rögtön szólt az első látogatásnál, h figyeljek oda rá (én észre se vettem, a lányom volt az első meztelen kisbaba, akit ennyire közelről láttam). El küldött sebészetre is, ott azt mondták, hogy akkor műtik majd meg, ha megbizhatóan ágytiszta. Azért kell megműteni, mert később tályog (ha jól emlékszem) alakulhat ki, és az borzalmas. Rokon fiúnak 18 évesen alakult ki (neki is ilyen kis lyukacskából), elmondásuk szerint iszonyat volt. ágytálazni kellett, alig tudott mozdulni.
2012. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Szia a kislányomnak szintén van, ez 1 hónapos korába készült róla, most 2,5 éves semmi probléma nincs vele.Végbélsipoly. Ha nem kapcsolódik semmihez és nem váladékozik nem kell különösebben foglalkozni vele, de jó időnként megmutatni a gyerekorvosnak.

2012. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiamnak, és a kislányomnak is van. Ha nem mély, és látható az alja, akkor nem sipoly, hanem vakzsák. Ebben az esetben nincs teendő. Ezt viszont orvos dönti el. Nekünk sokkal kisebb, mint a képen.
2012. szept. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is van, én azt hittem, hogy ez minden babának van, eszembe se jutott, hogy ez probléma, de most jól rám hoztátok a frászt...
2012. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hát az én kicsimnek sem ilyen nagy. Egész apró. Igazából nem is tudom már mi lehet ez.
2012. szept. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sumergo ***** válasza:
Kislányomnak is van, de talán kevésbé mély, látni az alját. Gyerekorvos is látta, semmit nem mondott rá, ezért azt gondoltam, hogy minden gyereknek van ilyen. Ha gond lenne, csak szólt volna.
2012. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sumergo ***** válasza:
Így kitapintva nekem is van. :-) Eddig azt sem vettem észre! :-)
2012. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!